Ordinační doba

Umístění

Pracoviště

Jiří Šlégr a Tomáš Pavelka předali přístroj Klinice úrazové chirurgie v Ostravě

Konto našeho srdce reagovalo na střelbu, ke které došlo 10. prosince 2019 ve Fakultní nemocnici v Ostravě, kam do čekárny traumatologie vstoupil v 7:15 muž s pistolí, který bez varování, zblízka a v rychlém sledu zasáhl 9 pacientů. Čtyři pacienti přišli na místě o život, tři další lidé podlehli způsobeným zraněním. Náš obránce Tomáš Pavelka požádal Konto našeho srdce o pomoc.

hc_litvinov

pokračování TZ HC VERVA Litvínov

V důsledku nárůstu akutních respiračních infekcí včetně chřipky je s platností od 1. února 2020 až do odvolání vyhlášen plošný ZÁKAZ NÁVŠTĚV hospitalizovaných pacientů na všech klinikách a odděleních Fakultní nemocnice Ostrava.

Děkujeme za pochopení.

INFORMACE O PACIENTECH

Víte, že pokud chcete znát zdravotní stav pacienta hospitalizovaného ve FNO, MUSÍTE znát heslo pro komunikaci?

V případě, že pacient nemůže komunikovat a heslo si sám nezvolil, informace pak lze poskytnout příbuzným pouze osobně.

Děkujeme za pochopení.