Ordinační doba

Umístění

Pracoviště

Štepán Rak propojil hudbou srdce dárců

Prosincová tragická událost ve Fakultní nemocnici Ostrava hluboce zasáhla mnoho lidských srdcí. Jedno z nich se snaží léčit a pomáhat hudbou. Patří kytarovému virtuosovi Štěpánu Rakovi.

Díky jeho benefičnímu koncertu v Kostele svatého Cyrila a Metoděje v Ostravě-Pustkovci přibyla na sbírkovém účtu FN Ostrava částka 30 167 korun. Právě tolik darovali návštěvníci koncertu formou dobrovolného vstupného pozůstalým a zraněným po útoku.

srak

Samotný koncert byl neobyčejným zážitkem. Kromě jiných skladeb zazněla i Píseň pro Davida nebo zajímavá variace na českou a slovenskou národní hymnu. Publikum odměnilo mistra potleskem ve stoje. Štěpánu Rakovi i všem přítomným patří velký dík.

V důsledku nárůstu akutních respiračních infekcí včetně chřipky je s platností od 1. února 2020 až do odvolání vyhlášen plošný ZÁKAZ NÁVŠTĚV hospitalizovaných pacientů na všech klinikách a odděleních Fakultní nemocnice Ostrava.

Děkujeme za pochopení.

INFORMACE O PACIENTECH

Víte, že pokud chcete znát zdravotní stav pacienta hospitalizovaného ve FNO, MUSÍTE znát heslo pro komunikaci?

V případě, že pacient nemůže komunikovat a heslo si sám nezvolil, informace pak lze poskytnout příbuzným pouze osobně.

Děkujeme za pochopení.