Vzhledem ke zhoršující se epidemiologické situaci platí od čtvrtku 21. 10. 2021 ve FN Ostrava i LDN Klokočov až do odvolání PLOŠNÝ ZÁKAZ NÁVŠTĚV. Výjimku má doprovod u porodu, zákonný zástupce u dětských pacientů a návštěva u pacienta v terminálním stádiu onemocnění.
Nevstupujte do Fakultní nemocnice Ostrava bez zakrytých dýchacích cest respirátorem FFP2. Rouška
info
INFORMACE
18.01.2020

Štepán Rak propojil hudbou srdce dárců

Prosincová tragická událost ve Fakultní nemocnici Ostrava hluboce zasáhla mnoho lidských srdcí. Jedno z nich se snaží léčit a pomáhat hudbou. Patří kytarovému virtuosovi Štěpánu Rakovi.

Díky jeho benefičnímu koncertu v Kostele svatého Cyrila a Metoděje v Ostravě-Pustkovci přibyla na sbírkovém účtu FN Ostrava částka 30 167 korun. Právě tolik darovali návštěvníci koncertu formou dobrovolného vstupného pozůstalým a zraněným po útoku.

srak

Samotný koncert byl neobyčejným zážitkem. Kromě jiných skladeb zazněla i Píseň pro Davida nebo zajímavá variace na českou a slovenskou národní hymnu. Publikum odměnilo mistra potleskem ve stoje. Štěpánu Rakovi i všem přítomným patří velký dík.