Vzhledem ke zhoršující se epidemiologické situaci platí od čtvrtku 21. 10. 2021 ve FN Ostrava i LDN Klokočov až do odvolání PLOŠNÝ ZÁKAZ NÁVŠTĚV. Výjimku má doprovod u porodu, zákonný zástupce u dětských pacientů a návštěva u pacienta v terminálním stádiu onemocnění.
Odběrová místa COVID - Registrace
Očkovací centrum COVID
Vaccination for self-payers
Nevstupujte do Fakultní nemocnice Ostrava bez zakrytých dýchacích cest respirátorem FFP2. Rouška
info
x
INFORMACE

O lékárně

 

Lékárna FNO je oddělením fakultní nemocnice. Jejím hlavním úkolem je zabezpečit léky, léčivé přípravky, laboratorní diagnostika a zdravotnický materiál jak pro oddělení fakultní nemocnice, tak pro potřeby obyvatelstva spádového území za dodržování zásad odbornosti a hospodárnosti.

Lékárna spolupracuje úzce především s ostatními nemocničními lékárnami fakultních nemocnic, ale i s ostatními nemocničními lékárnami. Podílí se na pregraduální výchově studentů tří farmaceutických fakult (Brno, Bratislava, Hradec Králové), organizuje postgraduální školící akce v rámci IPVZ Praha před atestací z oboru lékárenství I. stupně, rovněž pořádá v rámci IPVZ 2-3 denní stáže k vybraným problematikám přípravy (oční kapky, parenterální výživa atd.).

pro_k_nm

 

 


Vedoucí lékárník

Mgr. Petr Bašanda

Tel: 597 374 170
 
JavaScript@@cGV0ci5iYXNhbmRhQGZuby5jeg%3D%3D
Vedoucí farmaceutický asistent

Šárka Močidlanová

Tel: 597 374 177
 
JavaScript@@c2Fya2EubW9jaWRsYW5vdmFAZm5vLmN6
Pohotovostní lékárna

Tel: 597 374 165

 
 
Provozní doba

Pohotovostní lékárna v areálu FNO:otevřeno NONSTOP

 
 
×
PředchozíDalší
Načítání