Tři Králové přišli za dětmi do FN Ostrava

Zaměstnanci firmy CERTICON již čtvrtým rokem pořádají Tříkrálovou sbírku pro pacienty Oddělení dětské neurologie a Kliniky dětského lékařství Fakultní nemocnice Ostrava. Částku 15 000 korun, kterou vybrali sami zaměstnanci, navýšila firma CERTICON o dalších 15 200 korun.

trikralova_sbirka_2

Celou částku pak předali zaměstnanci CERTICONu oběma pracovištím FN Ostrava minulý týden v průběhu zábavného Tříkrálového odpoledne s hudbou a programem, které ve spolupráci s ADROU uspořádali pro 20 dětských pacientů.

trikralova_sbirka_3

Atmosféra byla skvělá, malí pacienti tak aspoň na chvíli zapomněli na svoje zdravotní trable. Děti, které se ze zdravotních důvodů nemohly tohoto zábavného odpoledne zúčastnit přímo, potěšili Tři Králové u jejich postýlek na nemocničních pokojích. Zahráli, zazpívali a předali jim krásné dárky. Všem dárcům a organizátorům akce patří velké poděkování.

trikralova_sbirka