10.03.2023

Začíná roční rekonstrukce ambulancí Kliniky otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku na Poliklinice Fakultní nemocnice Ostrava

Z důvodu rekonstrukce ambulancí Kliniky otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku (ORL) ve 2. patře Polikliniky FN Ostrava dojde od pondělí 13. března 2023 k jejich přemístění, provoz nebude přerušen. Pacienti, kteří byli již dříve objednaní na vyšetření, obdrželi informaci o přesunu ambulance na jiné místo prostřednictvím SMS. Rekonstrukce ambulantního traktu ORL potrvá jeden rok.

Po dobu rekonstrukce budou pacienti nově chodit do ORL ambulance do 3. patra Polikliniky a do ORL poradny do 8. patra lůžkové části nemocnice (Budova L).

Foniatrie bude umístěna na 4. patro lůžkové části nemocnice (Budova L).

Stěhování se týká i Logopedické ambulance Mgr. Marie Kaniové, Ph.D. a Hlasové terapie, které budou v 1. patře Polikliniky.

Logopedická ambulance VRA Mgr. Elišky Maršíkové a Kochleární implantáty Ing. Tomáše Mimry a Ing. Jana Spišáka se přemístí do 8. patra lůžkové části (Budova L).