Reprezentační ples FNO se nesl ve stylu Benátské noci

Tradiční reprezentační ples FN Ostrava si po tříleté pauze užilo první únorovou sobotu v prostorách Clarion Congress Hotelu Ostrava 430 zaměstnanců nemocnice, hostů a partnerů.

Večerem ve stylu Benátské noci všechny zkušeně provedl herec Jiří Mádl. Slavnostní úvod patřil triu vynikajících violoncellistů, kteří vystupují pod názvem Osamělé palačinky. Nejen k tanci hrála po celý večer čtveřice profesionálních muzikantů, která si dala neméně zajímavý název Foxy Hunters. Se zatajeným dechem publikum sledovalo akrobatická vystoupení na visutém kruhu a na pyramidě židlí. A upřímně a velmi spontánně přivítalo Traumaband, partu muzikantů složenou převážně z vynikajících traumatologů Kliniky úrazové chirurgie a ortopedie FN Ostrava. K zážitkům večera pak určitě většina účastníků plesu zařadí vystoupení Vašo Patejdla, který přítomné opět přesvědčil, že elánu má stále na rozdávání. Pro čtyřicet šťastlivců ale byla bezesporu vrcholem společenského večera tombola plná hodnotných a užitečných cen.

Poděkování patří všem, kteří se plesu zúčastnili a přispěli k příjemné atmosféře a skvělé zábavě. Velké poděkování patří také sponzorům, díky jejichž příspěvkům se také ples mohl uspořádat.

• Click to enlarge 2_5018_rollupy_fno.jpg
  • Click to enlarge 2_5018_rollupy_fno.jpg