10.06.2022

Krevní centrum FN Ostrava zve na oslavu Světového dne dárců krve

Krevní centrum FN Ostrava zve všechny dárce i „nedárce“ krve na již tradiční oslavu Světového dne dárců krve.

Akce se koná v úterý 14. 6. 2022 po celé dopoledne před Krevním centrem FNO v Ostravě - Porubě.

Pro všechny návštěvníky je připraven zajímavý program:

-   První pomoc s ČESKÝM ČERVENÝM KŘÍŽEM - praktická ukázka s možností vyzkoušet si poskytnutí první pomoci

• RESCUE SAR MORAVA – představení záchranářské jednotky působící v nepřístupných terénech na Moravě, ukázka činnosti, čtyřkolky
  • VZP pojišťovna – informace o zdravotním pojištění
  • GÉČKO - zóna pro děti, malování podle krevních skupin
  • Laura Coffee - kavárna
  • RÁDIO ČAS - slovem a hudbou bude akci provázet moderátor Honza Gavelčík

Pro dárce krve, kteří přijdou na odběr, bude připraveno bohaté občerstvení a navíc obdrží i drobné upomínkové dárky.

Oslavte Světový den dárců krve s Krevním centrem Fakultní nemocnice Ostrava!