10.01.2020

Benefiční koncert Štěpána Raka pro pozůstalé a oběti útoku ve FN Ostrava

Jedním z těch, kteří se rozhodli pomoci obětem a pozůstalým útoku z 10. prosince loňského roku ve FN Ostrava, je také kytarový virtuos Štěpán Rak. „Jedna z mých prvních reakcí byla myšlenka udělat benefiční koncert věnovaný především těm, kterých se to dotýká nejvíc - obětí útoku a nešťastných pozůstalých.“ Nezůstalo jen u myšlenky a benefiční koncert se uskuteční 16. ledna 2020 v Kostele svatého Cyrila a Metoděje v Ostravě - Pustkovci.

„Skladby vyberu přímo na koncertě, podle toho, jakou ucítím atmosféru. Zvažuji, že zařadím pohádku o dobru a zlu, Malou mořskou vílu, výběr z hudby dávných časů a Píseň pro Davida,“ nastínil program koncertu kytarista a dodal „věřím, že budu hrát pro zaplněný kostel a budu prosit o to, aby léčivá moc hudby pomohla alespoň trochu zhojit rány...

 

stepan_rak_plakat_2020_FNO_A2

Výtěžek z dobrovolného vstupného benefičního koncertu bude věnován na sbírkový účet na podporu pozůstalých a obětí útoku. Pokud se občané nemohou koncertu zúčastnit a rádi by přispěli, mohou tak učinit prostřednictvím sbírkového účtu až do 31. března 2020 na bankovním účtu FN Ostrava č. 73030761/0710. Více informací ke sbírkovému účtu FN Ostrava naleznete na www.fno.cz.

 


×
PředchozíDalší
Načítání