Ordinační doba

Umístění

Pracoviště

rychlý kontakt

Muž popálený při výbuchu v Dole ČSM byl propuštěný z Kliniky popáleninové medicíny a rekonstrukční chirurgie FNO

Muž, který byl po výbuchu, ke kterému došlo 20.12.2018, popálený na 65 procentech těla a značná část z nich byla 3. stupně, dnes opustil Kliniku popáleninové medicíny a rekonstrukční chirurgie. Během hospitalizace byl dva měsíce v umělém spánku, podstoupil 6 velkých operací a řadu výkonů na operačním sále.

Přes spoustu infekcí odchází  po vlastních nohou, je zhojený a teď už  jej čeká rehabilitace. K nám bude chodit jen na kontroly. Budeme sledovat stav jizev a pokud bude potřeba, provedeme rekonstrukční operace. Nicméně v tuto chvíli žádná akutní operace nutná není.“ Popsala zdravotní stav propuštěného muže přednostka Kliniky popáleninové medicíny a rekonstrukční chirurgie MUDr. Zdenka Němečková Crkvenjaš, MBA. Dále podotkla, že muž odchází domů zcela soběstačný a započatou rehabilitaci zvládal už v době hospitalizace velmi dobře.