Hasiči z Poruby nadělovali dětem ve FN Ostrava

Den před Štědrým dnem navštívili hasiči ze stanice Záchranného hasičského sboru Moravskoslezského kraje Ostrava-Poruba děti hospitalizované ve FN Ostrava. Na Chirurgickou kliniku a Kliniku popáleninové medicíny a rekonstrukční chirurgie jim přinesli krásné vánoční dárky.

hasici

Všechny děti bez rozdílu věku si k sobě okamžitě přitiskly zeleného plyšového dráčka Hasíka. Ty starší pak zaujaly Hasičské pohádky, ty mladší daly přednost hračkám, omalovánkám a pexesu. Odvážlivci si dokonce mohli vyzkoušet jaké to je, mít na hlavě pravou hasičskou přilbu.

• Click to enlarge hasicska-nadilka-000.jpg
  • Click to enlarge hasicska-nadilka-001.jpg
  • Click to enlarge hasicska-nadilka-002.jpg
  • Click to enlarge hasicska-nadilka-003.jpg
  • Click to enlarge hasicska-nadilka-004.jpg
  • Click to enlarge hasicska-nadilka-005.jpg

Drobné dárky přinesli hasiči i zdravotníkům obou klinik pro jejich děti, jako poděkování za péči, kterou malým pacientům věnují. Je milé, že se hasiči po dnešku rozhodli založit novou tradici každoročního předvánočního nadělování v naší nemocnici. Děkujeme!