Ambulantní péče pro děti a dorost

Psychiatrická ambulance pro děti a dorost

Poskytuje ambulantní psychiatrickou péči dětským pacientům do 18 let věku s plným spektrem duševních poruch, včetně péče neodkladné ve všední dny v denní pracovní době (7:00–15:00 hod)

Ambulance dětské klinické psychologie

Poskytuje ambulantní psychologickou péči dětem a dospívajícím. Věnuje se psychologické diagnostice celého spektra duševních poruch dětského věku, včetně vývojové psychologické diagnostiky raného věku a komplexní diagnostiky poruch z okruhu autistického spektra metodou ADOS. Poskytuje jak individuální psychologickou péči a psychoterapii, tak psychoterapeutickou péči pro rodinu. S rodiči konzultuje závěry klinického vyšetření v kontextu rodinné situace dítěte a doporučuje další vhodné postupy a intervence.

Součástí ambulancí pro děti a dorost je rovněž komplexní mezioborový program pro poruchy příjmu potravy, na němž mimo dětských psychiatrů a psychologů participují rovněž nutriční terapeuti, pediatři a gynekologové.

Ambulantní péče pro děti a dorost

Dětská a dorostová psychiatrická i psychologická péče jsou poskytovány v prostorách 4. patra polikliniky na místě dřívějších ambulancí pro dospělé.

Objednávání pacientů:

psych-2