Interní klinika a COVID 19

Vážení klienti Interní kliniky,

koronavirová infekce před nás postavila problém, který vyžaduje velmi složitá a specifická opatření v rámci kolektivní bezpečnosti!

Uvědomte si, prosím, že je třeba chránit Vás i personál, který poskytuje služby pro Vaše uzdravení.

V současné době jsme proto  přijali taková opatření, která plně odpovídají nařízení vlády České republiky i krizového štábu ČR.

• Snažíme se maximálně pečovat o Vaši bezpečnost během ambulantních vyšetření, hospitalizace a rovněž po jejím ukončení.
  • Noste roušky po celou dobu pobytu u nás. Pokud ji nemáte, předá Vám ji personál.U pacientů ve vysokém riziku nákazy (na příklad po transplantaci, na dialýze, po chemoterapii) máme v rámci kontaktu připravené i respirátory vyšší ochranné třídy.
  • Při návštěva specializovaných ambulancí a odběrového centra dodržujte epidemiologická opatření: minimální odstup 2 metry, seďte ob sedadlo, při vstupu do čekárny a do ambulance proveďte desinfekci rukou.
  • Náš personál Vás bude informovat o všech aspektech současné nelehké doby.
  • Sledujte stránky Fakultní nemocnice (odkaz www.fno.cz)
  • Hlaste potíže spojené s koronavirovou infekcí již před přijetím a kdykoliv během péče.
  • Specifika přijetí na Interní kliniku aktuálně uvádí odkaz: „Informace pro pacienty“ na našich webových stránkách.

Současně Vás prosíme o pochopení a trpělivost. Přijatá hygienická opatření bohužel v některých situacích nemohou nabídnout takový komfort služeb, jak bychom všichni chtěli. Musíme ale společně vydržet a myslet hlavně na bezpečnost, Vaši i ošetřujícího personálu.