Poskytnutí informací pro studijní účely

Pokud potřebujete pro vypracování Vaší závěrečné práce provést sběr dat, resp. dotazníkové šetření na některém pracovišti Fakultní nemocnice Ostrava, vyplňte, prosím, Žádost o sběr datkterou odešlete na adresu Fakultní nemocnice Ostrava (Domov sester), sekretariát náměstkyně pro ošetřovatelskou péči nebo sekretariát náměstka pro léčebnou péči, 17. listopadu 1790/5, 708 52  Ostrava- Poruba.

Po doručení dokumentu bude Vaše žádost posouzena vedením FNO. O výsledku budete informováni.

Kontaktní osoba pro nelékařské obory:

Kontaktní osoba pro lékařské obory: