E-knihy - BOOKPORT

Služba BOOKPORT je moderní on-line knihovna, díky které získáte přístup k více než 9 tisícům českých e-knih. Vybírat můžete z odborných, populárně-naučných titulů nebo titulů z odborné literatury.

Čtení je umožněno na všech elektronických zařízeních – počítači, mobilním telefonu, tabletu, a to jak pro on-line, tak off-line čtení, které je omezeno maximálním počtem současně stažených 5 titulů. Jeden uživatelský účet může mít až 3 autorizovaná zařízení. Napříč zařízeními se vám navíc pozice v knize synchronizuje. Aplikace je k dispozici pro operační systémy Android, iOS i Windows.

Čtení si lze přizpůsobit podle vlastních potřeb. Lze například upravit velikost písma, zarovnání, knihy lze přidávat do různých vámi nastavených kolekcí, v textu knihy jde vyznačit důležité pasáže, vkládat do něj poznámky a sdílet je s přáteli.

Přihlášení pro zaměstnance FNO: klikněte ZDE a vpravo nahoře rozklikněte ikonu „Přihlásit se“. V EduID zvolte „Fakultní nemocnice Ostrava“ a následně použijte stejné přihlašovací údaje jako do pracovní e-mailové schránky.


Vedoucí lékařské knihovny
Mgr. Šimíčková Denisa, Ph.D.
Telefon+420 597 372 159
Emaildenisa.simickova@fno.cz
×
PředchozíDalší
Načítání