Ostravské dny forenzních věd

VÁŽENÍ PŘÁTELÉ A KOLEGOVÉ,


Česká společnost soudního lékařství a soudní toxikologie ČLS JEP
Ústav soudního lékařství FN Ostrava
LF Ostravské univerzity

Vás srdečně zvou na XXIX. OSTRAVSKÉ DNY FORENZNÍCH VĚD, které se konají již tradičně v hotelu Sepetná na Ostravici ve dnech 05.10.– 07.10.2022.

Odborný program bude probíhat formou přednášek (10 min sdělení + 5 min diskuze) a posterů v těchto tematických blocích:

  • Násilná trestná činnost s vícečetnými obětmi
  • Varia

Zájemce o aktivní účast prosíme o zaslání anotace do 31.08.2022 na adresu matej.uvira@fno.cz, max. 25 řádků textu. Příspěvky zájemců mohou být po ukončení akce vydány v rámci časopisu Gnosis Medica.

Závazný termín pro přihlášení k aktivní i pasivní účasti je do 31.08.2022. Přihlášky zasílejte elektronicky prostřednictvím internetových stránek. Odborný program akce bude upřesněn na internetových stránkách v průběhu září.

Ve středu dne 05.10.2022 se uskuteční výbor odborné společnosti soudních lékařů a toxikologů, který začne v 17.30 hodin.

Ve čtvrtek dne 06.10.2022 se bude po ukončení odborného programu, na žádost předsedy České společnosti soudního lékařství a soudní toxikologie ČLS JEP, konat krátké „shromáždění delegátů“ odborné společnosti.

Podrobné informace týkající se registrace k účasti, úhrady účastnického poplatku, rezervace ubytování, odborného programu, pokynů pro autory článků do časopisu Gnosis Medica najdete v jednotlivých záložkách na webové stránce www.odfv.cz.

 

Těšíme se na společně strávené chvíle s Vámi.

Kolektiv ÚSL FN Ostrava

×
PředchozíDalší
Načítání