Oddělení klinické farmakologie

Oddělení klinické farmakologie (OKF) Ústavu laboratorní diagnostiky je součástí společných vyšetřovacích a léčebných složek Fakultní nemocnice Ostrava. Zajišťuje činnosti spojené s terapeutickým monitorováním léčiv, klinicko-farmakologická vyšetření, konzultační a konziliární služby v oboru klinické farmakologie jak pro lůžková a ambulantní pracoviště FNO tak pro zdravotnická zařízení mimo FNO. Součástí naší práce je i činnost v oblasti výchovně-vzdělávací a vědecko-výzkumné.