18.9.2019 - KARDIOLOGICKÝ DEN

Jménem Kardiovaskulárního oddělení Fakultní nemocnice Ostrava, si vás dovolujeme pozvat na:

"KARDIOLOGICKÝ DEN FAKULTNÍ NEMOCNICE OSTRAVA"

18.9.2019 - XIII. KONGRES KARDIOLOGICKÝCH SESTER V OSTRAVĚ

Vážené kolegyně a kolegové,

přijměte prosím pozvání na XIII. Kongres kardiologický sester v Ostravě 18. 9. 2019, konaný v kongres Hotelu Clarion.

V odborných blocích budou zastoupena následující témata: klinická kardiologie, intervenční kardiologie, kardiochirurgie, arytmologická problematika, kardiorehabilitace. Novinkou budou živé přenosy z katetrizačního sálu.

Ošetřovatelství v kardiologii, je významným článkem pro komplexní péči o kardiologicky nemocné. Přejeme si, aby se tato odborná platforma promítla do ošetřovatelské péče, kterou denně poskytujeme na svých pracovištích.

• Click to enlarge kardio-000.jpg
  • Click to enlarge kardio-001.jpg
  • Click to enlarge kardio-002.jpg
  • Click to enlarge kardio-003.jpg

Přednosta
Prof. MUDr. Jan Václavík, Ph.D., FESC
Telefon+420 597 375 202

Vrchní sestra
Mgr. Ludmila Klemsová, Ph.D.
Telefon+420 597 374 137