Objednávka ubytování na konferenci TOXI DNY 2022 v Hotelu Sepetná

Přehled požadovaných služeb v rámci konference TOXI DNY 2021 ve dnech 5.10.-7.10.2022 v Ostravici v Hotelu Sepetná. Přihlášky přijímáme do 21.9.2022.

 

 

Layout file: /views/mail_layouts/odfv_ubytovani.php neexistuje

 

Poplatek obecnímu úřadu
Obec Ostravice schválila na základě novely zákona o místních poplatcích obecně závaznou vyhlášku o místním poplatku z pobytu. Tato vyhláška je účinná od 1. ledna 2020 a poplatek za osobu byl stanoven na 20 Kč za každý započatý den pobytu, s výjimkou dne jeho počátku. Poplatek je splatný v hotovosti na recepci při příjezdu
 
Storno podmínky:
Ubytování může být zrušeno pouze písemně na email zemanikova@sepetna.cz, pracovníci Vám příjem emailu potvrdí. Ubytování může být zrušeno bez storno poplatku maximálně do 21.9. 2022 V případě, že bude ubytování zrušeno do 27.9.2022 vrací se objednateli 50% z ceny ubytování, pokud zrušíte ubytování po tomto termínu, účtuje se storno poplatek ve výši 100%, popřípadě je možné za sebe najít náhradníka.
 
Poznámky:
Počet pokojů je omezen, proto se může stát, že Vašemu požadavku na vybraný typ pokoje nebo na pokoj obsazený jednou osobou nebudeme moci vyhovět, na tuto skutečnost Vás písemně upozorníme.
Resort Sepetná rovněž prosí účastníky o sdělení přesné fakturační adresy. Vzhledem k zavedení EET nebude možno po vystavení dokladu a denní uzávěrce doklady opravovat.
×
PředchozíDalší
Načítání