Akce Krevního centra 2014

 

Lyžařský oddíl - Kociánka Čeladná https://kocianka.com/

Pro lyžaře máme slevu na svah 50%. Svah Kociánka na Čeladné opět spolupracuje s dárci krve a krevních složek. Vouchery si vyzvedněte na evidenci dárců vždy po odběru.

 

5.12.2014 slavíme Mikuláše na Krevním centru FNO. Sladkosti budou připraveny pro všechny dárce. Budeme mít soutěž o pěkné ceny: 2x čepice s bambulí od www.prostebambulka.cz, 2x voucher na masáž od www.zdravacesta.cz, 4x VIP Card na rok 2015 od www.cerna-louka.cz .

 

ADO - Autodružstvo

Firma ADO - Autodružstvo podporuje dárce krve a krevních složek. Po odběru si mohou dárci vyzvednout voucher na 8% slevu, na veškeré opravy a náhradní díly vozů ŠKODA, ale i jiných automobilů. Akce platí do 31.7.2014.

 

VZP + Český rozhlas

Krevní centrum Fakultní nemocnice Ostrava patří mezi odběrová místa kampaně: " Daruj krev s Českým rozhlasem".

Akce končí 10.7.2014. Generálním partnerem je Všeobecná zdravotní pojišťovna, která každé úterý a čtvrtek v prostorách občerstvení KC ve svém stánku rozdává dárky (trekingové hole, autolékárničky.) všem prvodárcům (i těm, kteří nejsou registrovaní u VZP).

 

Světový den dárců 13.6.

13.6.2014 slavíme Světový den dárců na Krevním centru FNO Včas si objednejte odběr, pokud chcete slavit společně s námi.

Chystáme tombolu o pěkné ceny.

 

Krev je nejcennější tekutinou, kterou i přes pokrok v medicíně nelze nijak nahradit! Proto pro vás Česká průmyslová zdravotní pojišťovna a Hitrádio Orion připravilo den dárcovství krve.

Přijďte darovat krev pro život a setkejte se s promotýmem Hitrádia Orion

dne 5. 6. 2014 v krevním centru Fakultní nemocnice Ostrava

Darujte krev a darujete život!

Více informací na www.krevprozivot.com

Více zde

 

Koncert Hudby Hradní stráže v Klimkovicích

3.6.2014 od 16:00 – 18:00 hod. se uskuteční koncert v lázních Klimkovice.

Tento koncert probíhá v rámci kampaně Policejního prezidia ČR – náboru dárců kostní dřeně.

Můžete se těšit na hudební produkci z filmů (Policejní akademie, James Bond, Fantomas, Profesionálové...) nebo populárních písní.

Všichni jste srdečně zváni.

 

FC BANÍK – daruje krev

16.5.2014 v 13 hod darují krev trenéři fotbalového klubu FC Baník

Bude probíhat i autogramiáda některých hráčů.

Přijdete je pozdravit?

 

KISS RADIO MORAVA

7.4.2014 – 11.4.2014 probíhá akce „KAPKA ŽIVOTA"

V úterý 8.4.2014 jsou připravené dárky pro dárce a těšte se po odběru bude – guláš.

Ve čtvrtek 10.4.2014 budou patrolky rádia rozdávat dárky budou koláčky.

 

Slevové kupóny pro nové dárce www.zuzanabowling.com

Zábavní centrum Zuzana v Ostravě-Porubě věnuje novým dárcům slevové kupóny na občerstvení.

 

Věra Davidova – fotografka

30% sleva na úžasné portréty pro dárce krve. Fotografování probíhá v ateliéru v Rožnově p.R. nebo v exteriéru po celé Severní Moravě. Odnesete si produkty dle Vašeho přání. Může to být složka s fotografiemi, snímky v rámu, fotoplátno či krásná fotokniha. Automaticky dostanete flash disk nebo DVD s fotografiemi.

 

Laser aréna Ostrava

Zábavní centrum Laser Arena připravila pro dárce slevy.

Akce probíhá i v roce 2014.

Nový dárce po odběru získá 1x zdarma vstup na 15-ti minutovou laserovou hru. (voucher si vyzvedněte v evidenci na KC FNO). Stálí dárci mají 15% slevu na laserovou hru ( průkaz dárce vzít s sebou).

www.laserarenaostrava.cz

 

Darujte „vítkovickou krev" a pojďte s hokejisty do kina

HC VÍTKOVICE STEEL ve spolupráci s Krevním centrem Fakultní nemocnice v Ostravě a multikinem Cinestar připravují zajímavou akci na podporu dobré věci. Prvních 50 fanoušků ostravského klubu, kteří přijdou darovat krev, dostane zdarma dvě vstupenky na předpremiéru filmu Babovřesky 2, který se promítá v úterý 28. ledna ve 20 hodin v multikině Cinestar.

O důležitosti darování krve ví v současnosti snad každý trochu vnímavý člověk. Proto se HC VÍTKOVICE STEEL ve spolupráci s multikinem Cinestar rozhodly podpořit dobrou věc a pomoci Krevnímu centru Fakultní nemocnice v Ostravě-Porubě. Padesát dárců krve, kteří budou vylosováni ve dnech od 21. ledna do 28. ledna odevzdají svou část životadárné tekutiny, dostane bonus v podobě volných vstupenek na exkluzivní předpremiéru filmu Zdeňka Trošky Babovřesky 2, který se tentokrát zabývá hokejovou tématikou. Skvělou zprávou a stimulem navíc je jistě fakt, že předpremiéru filmu budou v multikině Cinestar společně s dárci krve sledovat i hráči A-mužstva HC VÍTKOVICE STEEL a přítomen bude i režisér filmu Zdeněk Troška osobně.

Předpremiéra se uskuteční v ostravském multikině Cinestar v úterý 28. ledna ve 20 hodin.

Kromě vstupenek do ostravského multikina Cinestar se mohou dárci krve těšit také na volné vstupenky na únorový domácí zápas HC VÍTKOVICE STEEL (bude ještě určeno).

Více informací o darování krve, termínech a podmínkách získáte na stránkách Krevního centra Fakultní nemocnice Ostrava-Poruba.

Podpořte dobrou věc, dostaňte ze sebe to nejlepší, darujte „vítkovickou krev".


Primář
doc. MUDr. Zuzana Čermáková, Ph.D., MHA
Telefon+420 597 374 420
Emailzuzana.cermakova@fno.cz
Vrchní sestra
Bc. Andrea Medveová
Telefon+420 597 372 223
Emailandrea.medveova@fno.cz
Sekretariát
Halfarová Brigit
Telefon+420 597 373 459
Emailbrigit.halfarova@fno.cz
×
PředchozíDalší
Načítání