Klinika Onkologická FNO a LF OU

Nabízíme světovou medicínu v moravsko-slezském pomezí.

Klinika onkologická patří do sítě třinácti specializovaných onkologických center v České republice.

• Jsme největším onkologickým pracovištěm na severní Moravě.
  • Zabezpečujeme veškerou léčbu dospělých pacientů se zhoubnými nádory.
  • Disponujeme nejmodernější technikou a týmy odborníků zaměřenými na jednotlivé diagnózy.
  • Nepřetržitě sledujeme a pravidelně vyhodnocujeme kvalitu naší práce a spokojenost klientů.
  • Klinika se podílí na pregraduálním vzdělávání lékařského i nelékařských studijních programů, samozřejmostí je nabídka odborných stáží, zejm. v předatestační přípravě.
  • Vědecko výzkumná činnost je podpořena několika postgraduálními studijními programy a institucionálními, národními i mezinárodními projekty.

Osobní přístup, špičkové technologie a vzájemná podpora našeho týmu zajišťuje vysokou kvalitu péče, účast na vzdělávání přináší stabilitu a výzkum přispívá k rozvoji.

Přednosta
doc. MUDr. Ing. Jakub Cvek, Ph.D., MBA