POKYNY PRO AMBULANTNÍ PACIENTY KLR FNO

Vážená paní, vážený pane,

jsme rádi, že jste si pro Vaši léčbu zvolili právě ambulanci Kliniky léčebné rehabilitace FNO.

Ke vstupnímu lékařskému vyšetření si s sebou vezměte veškerou dokumentaci týkající se onemocnění uvedeného na žádance odesílajícího lékaře.
Pokud má být léčena páteř a máte více než 50 let, přineste také popis rentgenového vyšetření páteře ne starší dvou let. Urychlíte tím zahájení Vaší léčby.

Pokud se nemůžete dostavit ke vstupnímu vyšetření, nahlaste svou nepřítomnost na telefonním čísle se záznamníkem 553 048 732, do záznamníku mluvte srozumitelně. Pro informace slouží telefonní číslo 597 372 011.

Děkujeme za spolupráci.
Tým ambulance Kliniky léčebné rehabilitace FNO

POKYNY PRO AMBULANTNÍ PACIENTY KLR FNO

1. Dodržujte časový rozpis procedur
2. Vynechané procedury hrazené ZP nelze nahradit.
3. Po 3-ti absenci budete z programu vyřazeni (za absenci platí i omluva v daný den procedury). Řádná omluva minimálně den předem do 14:00 hod.
4. Svou nepřítomnost nám, laskavě, nahlaste na telefonní číslo se záznamníkem 553 048 732, do záznamníku mluvte srozumitelně.
5. Pouze pro informace slouží tel. číslo 597 372 011 (omluva absence zde nebude vyřízena).
6. Platbu placených procedur nutno provést při plánování léčby, platbu možno provést hotově nebo kartou.  Doklad o zaplacení noste při sobě pro případnou kontrolu.
7. Možnost vrácení peněz za zaplacené, nevyčerpané a řádně omluvené procedury (bazén, laser, rázová vlna) je na pokladně KLR, a pouze ze zdravotního důvodu po předložení originálu dokladu o zaplacení (příjmový pokladní doklad, stvrzenka z terminálu), nutno doložit lékařskou zprávu o nemožnosti absolvování těchto procedur. Tento požadavek uplatnit bez prodlení.
8. Po ukončení léčby odevzdejte rozpis procedur v pracovně sester nebo na recepci.
9. Změny Vašich osobních údajů jako adresa, telefon apod., nebo změnu zdravotní pojišťovny nahlaste na recepci.
10. Věci si odkládejte v šatně. Nenoste s sebou cennosti nebo větší obnos peněz – za vše si zodpovídáte sami.
11. Noste si s sebou 10,- Kč vcelku jako záloha na skříňku, po ukončení terapie v daný den PONECHTE SKŘÍŇKY PRÁZDNÉ!
12. S sebou na terapie si vždy noste:

• sáček na venkovní obuv, přezůvky, prostěradlo, které obdržíte při zahájení terapie
  • na vodoléčebné procedury: mýdlo, plavky, ručník
  • na skupinové cvičení a kinezioterapii (ILTV): cvičební oděv, prostěradlo
  • na přístrojovou lymfodrenáž: DK – bavlněné legíny, ponožky, ručník
    HK – bavlněné tričko - dlouhý rukáv, ručník
  • rozpis procedur a lékařskou zprávu

13. Před vstupem do prostor léčebné rehabilitace, prosíme, vypínejte mobilní telefony!!!

Přednosta
doc. MUDr. Dalibor Pastucha, Ph.D., MBA