Manželé H.

Dobrý den,

 

právě za pár minut to bude přesně 11 dnů, co se nám narodila dcera a tak bychom Vám rádi napsali náš pohled na pobyt ve Vaší nemocnici. Nechali jsme si dostatečně dlouhý čas k hodnocení a to z důvodu, aby radost z narozeného dítěte nezkreslila náš pohled na průběh pobytu u Vás.

I když jsme manželé z Krnova, Vaší nemocnici jsme si vybrali pro porod nejen pro dobré reference, ale hlavně pro kladné zkušenosti a pozitivní pocity při setkávání s nejrůznějšími zaměstnanci v průběhu kontrol a porad během těhotenství. Pocit, jenž jsme měli po každé ukončené konzultaci u Vás, by se dal stručně popsat jako velmi pozitivní a nečekali bychom ani, že by se dal ještě vylepšit. Jenže, stalo se... Musíme v krátkosti říci, že počínaje příchodem na porodní sál a konče odchodem z pokoje (nadstandardního) po čtyřech dnech, se nenašla jediná zásadní věc, která by se dala personálu vytknout. Nepatřím mezi osoby, jenž by bezmyšlenkovitě rozdávaly pochvaly na potkání, ale musím upřímně říci, že osoby, které se o nás a naše dítko staraly, nebyly jen opravdovými profesionály ve svém oboru (což se dnes asi předpokládá za samozřejmost), ale co hlavně, byla z nich cítit slušnost, pokora a vnitřní radost z práce a poslání jenž vykonávají. Mohl bych zde uvést několik desítek „drobných" konkrétních  situací, ale tohle není účelem. Naším sdělením je to, že jsme neskonale šťastní, že jsme si vybrali pro tak zásadní krok v našem životě právě Vaši nemocnici a bylo nám ctí, že o nás pečovali právě ti konkrétní zaměstnanci, jenž byli v předvánoční čas přítomni. Proto jim všem patří náš neskonalý dík...

Závěrem bychom Vám chtěli tedy poděkovat za poskytnutou péči a vzhledem k blížícímu se novému roku 2015 Vám přejeme všem mnoho úspěchů nejen v pracovním, ale také v rodinném a soukromém životě.

Děkujeme

Manželé H.


Přednosta
doc. MUDr. Ondřej Šimetka, Ph.D., MBA
Telefon+420 597 371 802
Emailondrej.simetka@fno.cz
Vrchní sestra
Mgr. Jana Dlugoš Němečková
Telefon+420 597 371 803
Emailj.dlugos.nemeckova@fno.cz
Sekretariát
Telefon+420 597 371 802
OBJEDNÁNÍ k vyšetření
RECEPCE OD 11:00 - 15:00
Telefon+420 597 371 310
Telefon+420 597 371 311
Telefon+420 597 371 810
×
PředchozíDalší
Načítání