Natálie Bajerová

 
Dobrý den,

již 3 měsíce uběhly od narození naší dcerky na porodnickém oddělení ve vaší nemocnici a neuběhne den, abych v duchu neděkovala panu primáři a celému týmu, který u zrození naší dcery byl.

Chtěla bych touto cestou vyzdvihnout citlivý a osobní přístup pana primáře Šimetky, který nám pobyt v porodnici velice ulehčil. Nemocnice snáším velice špatně, ale zde jsem se necítila jako jedna z mnoha, ale opravdu jako člověk, žena a matka. Pan primář si vždy našel čas, aby nám vše vysvětlil, aby se zeptal, jak se nám daří, aby přišel na krátkou návštěvu. Důvěřovali jsme s manželem jeho úsudku a v den zákroku jsem proto byla zcela klidná. Musím říct, že jsem za celý svůj dosavadní život nepotkala lékaře, který by na mě udělal takový dojem a našel si v mé mysli i srdci navždy své místo.

Dále bych chtěla poděkovat lékařce paní Erice Doležálkové, která byla u porodu pravou rukou pana Šimetky.

Nesmím zapomenout na jedinečný přístup staniční sestry paní Kamily Bulawové - velice jemně a citlivě ke mně promlouvala, uklidňovala a opravdu si našla čas nám vše vysvětlit a být nám na blízku.

Musím říct, že dokud jsem nebyla ve vaší porodnici hospitalizována, říkala jsem si, že v tak velké nemocnici bude určitě neosobní přístup typu - jako na běžícím páse. Jsem doteď ohromena, jak hodně citlivý přístup zde panuje. Upřímně si myslím, že je to dáno vedením celého oddělení - tedy panem primářem Šimetkou - je to opravdu člověk na pravém místě.

Již při hospitalizaci den před porodem mě velice mile překvapilo, že můj porodní plán opravdu každý pečlivě pročítal, vysvětlil, co bude možné, co ne a proč.

Můj největší požadavek byl na nadstandardní pokoj, kde bude se mnou od prvního dne i manžel a dcerka, a my tak snížíme nutnou separaci na minimum - ten byl splněn a díky tomu jsme mohli odejít domů dříve než je asi obvyklé, protože jsem já i dcerka byly v naprostém pořádku. Díky pobytu na nadstandardním pokoji jsem se cítila v nemocnici téměř jako doma, soukromí je dle mého názoru pro sžití se nové rodiny to nejdůležitější a to nám bylo dopřáno.

Časté kontroly dětských sester na pokoji jsem brala jako nutnost, někdy na mě působily trochu odtažitějším a přísným dojmem, ale opět ne všechny, vím, že je vše o lidech.

Na druhou stranu kontroly sester z oddělení šestinedělí, které se starají především o rodičky, mi byly vždy příjemné a bylo milé vědět, že mají starost, zda se cítím dobře a zda něco nepotřebuji.

Vaší porodnici od té doby doporučuji těhotným ženám v okolí, pokud jejich těhotenství neprobíhá úplně standardně, věřím, že na gynekologicko-porodnickém oddělení budou v těch nejlepších rukou.

S úctou a přáním hezkých dní

spokojená maminka Natálie Bajerová


Přednosta
doc. MUDr. Ondřej Šimetka, Ph.D., MBA
Telefon+420 597 371 802
Emailondrej.simetka@fno.cz
Vrchní sestra
Mgr. Jana Dlugoš Němečková
Telefon+420 597 371 803
Emailj.dlugos.nemeckova@fno.cz
Sekretariát
Telefon+420 597 371 802
OBJEDNÁNÍ k vyšetření
RECEPCE OD 11:00 - 15:00
Telefon+420 597 371 310
Telefon+420 597 371 311
Telefon+420 597 371 810
×
PředchozíDalší
Načítání