Ordinační doba

Umístění

Pracoviště

Režim pacienta po provedení výkonu

Po každé manuální a přístrojové lymfodrenáži následuje kompresivní léčba elastickou bandáží nebo kompresivním pažním návlekem nebo punčochou. Elastická bandáž nebo kompresivní návlek je nedílnou součástí léčby otoků a pacient by ji měl nosit po celý den. O případném ponechání kompresivní léčby v nočních hodinách rozhodne odborný lékař.

Součástí léčby je také dodržování režimových opatření, pravidelná péče o kůži, cvičení a užívání léků, které zlepšují funkci žilního a mízního systému.

INFORMACE O PACIENTECH

Víte, že pokud chcete znát zdravotní stav pacienta hospitalizovaného ve FNO, MUSÍTE znát heslo pro komunikaci?

V případě, že pacient nemůže komunikovat a heslo si sám nezvolil, informace pak lze poskytnout příbuzným pouze osobně.

Děkujeme za pochopení.