Centrum pro léčbu pánevní bolesti a endometriózy

 • Centrum pro léčbu pánevní bolesti a endometriózy

   

  Personální složení:
  MUDr. Jan Kümmel
  MUDr. Klára Vaňková
  MUDr. Radim Lužný
  MUDr. Karel Vávra

  Co je endometrióza?

   

  • Akreditované multidisciplinární pracoviště FN Ostrava s celosvětově uznávanou certifikací EuroEndoCert zajišťuje komplexní diagnostiku i terapii v oblasti pánevní bolesti se zaměřením na endometriózu.

  • Cílem naší péče je zlepšení kvality života pacientek. Pro naplnění tohoto cíle využíváme všechny dostupné metody. Nabízíme celou šíři konzervativní i operační léčby. Terapie, kterou poskytujeme, je u nás přísně individualizovaná a odpovídá nejnovějším světovým doporučením a vědeckým poznatkům.

  • Tvoříme tým odborníků s nevyšší možnou erudicí v oboru (onkogynekolog, gynekologové, onkochirurg, onkourolog, radiolog se zaměřením na MRI diagnostiku, specialista v léčbě bolesti, fyzioterapeuté, nutriční specialisté, psychiatr a psychoterapeut, reprodukční specialisté ze spolupracujících IVF center a specializovaný patolog) a naše výsledky prochází každoročním auditem.

  • Vstupní ambulantní vyšetření se odehrává v empatickém a nesoudícím prostředí. Na prvním místě nás zajímají obtíže pacientky a její potřeby, následně proběhne přesná diagnostika somatického nálezu pomocí systematického vyšetření. Důležitá je pro nás znalost dosavadní léčby, případných operačních zákroků z minulosti. Výsledkem vyšetření a vzájemné diskuse s pacientkou je stanovení individuálního léčebného plánu a následně jeho naplnění.

  • K dispozici máme všechny možnosti univerzitního pracoviště, nejmodernější ultrazvukovou diagnostiku a použití špičkové magnetické rezonance. Z konzervativní léčby zajišťujeme všechnu dostupnou hormonální a analgetickou terapii. Na operačním sále využíváme hi-tech miniinvazivní technologii, jako při operacích pro zhoubné nádory (PlasmaJet, Harmonický skalpel, robotické staplery, ICG technologie).´

  • Přicházíte-li k nám, můžete se spolehnout na to, že vám poskytneme všechny možnosti univerzitního pracoviště a naši odborníci vás budou léčit s náležitou péčí a pozorností, kterou si zasloužíte. Ke konzultaci se můžete objednat i bez žádanky. Je velmi vhodné mít s sebou lékařskou dokumentaci z případných vyšetření a operačních zákroků

   

  Náš tým: MUDr. Jan Kümmel, MUDr. Klára Vaňková, MUDr. Radim Lužný, MUDr. Karel Vávra

  (chirurgie: MUDr. Petra Guňková, PhD., urologie: prim. MUDr. Michal Grepl, PhD., MUDr. David Míka, PhD, patologie: MUDr. Patricie Delongová, PhD, MRI: MUDr. Pavla Hanzlíková, PhD, psychiatrie a psychoterapie: prim. MUDr. Petr Šilhán, PhD., fyzioterapie: Alice Holčáková, Alice Haselberger, nutriční poradenství: Ing. Jaroslava Jaššová, spolupracující centra asistované reprodukce: Eurofertil CZ, Pronatal Ostrava)

   

  thumb_osvedceni_o_akreditaci


Přednosta
doc. MUDr. Ondřej Šimetka, Ph.D., MBA
Telefon+420 597 371 802
Emailondrej.simetka@fno.cz
Vrchní sestra
Mgr. Jana Dlugoš Němečková
Telefon+420 597 371 803
Emailj.dlugos.nemeckova@fno.cz
Sekretariát
Telefon+420 597 371 802
OBJEDNÁNÍ k vyšetření
RECEPCE OD 11:00 - 15:00
Telefon+420 597 371 310
Telefon+420 597 371 311
Telefon+420 597 371 810
×
PředchozíDalší
Načítání