manželé David a Mária Steculovi

Dobrý den.

Vážený pane doktore.

Nevím, zda píšeme na správnou adresu, ale věřím, že lidem, kterým patří tento dík se to dostane a také, že to poděkování může být referencí pro vaši kliniku i pro jiné pacienty.

S manželem jsme čekali miminko, a když jsme v 20.týdnu přišli na gynekologickou pohotovost kvůli vysokým teplotám, pan doktor nám musel sdělit, že našemu zlatíčku už nebije srdíčko. Byla to pro nás obrovská rána, jelikož to bylo vytoužené miminko, navíc první. A tady začíná celý příběh a s ním i řada pochval na všechny, kteří se nám věnovali a starali se o nás po dobu pobytu v nemocnici.

Velký dík patří z naší strany MUDr. Mláděnkovi Alešovi, MUDr. Jurákové, MUDr. Tomanové. Ti nám věnovali maximální péči. S takovou laskavostí, pochopením, povzbuzením a odborností v jednom jsem se ještě nesetkala!!!!! Je úžasné vědět, že když taková událost přijde, jsou ve vašem okolí lidé, kteří se o Vás postarají, vše Vám pečlivě vysvětlí, chovají se laskavě a lidsky a přitom Vás nelitují. Nemůžeme s manželem hodnotit tento přístup jinak než NESKUTEČNĚ ÚŽASNÝ A PROFESIONÁLNÍ a mockrát za něj všem těmto doktorům děkujeme.

Také bychom chtěli poděkovat za velkou psychickou a profesionální podporu MUDr. Benešovi - anesteziolog, který přišel v pravou chvíli, se správným přístupem na místo, kde byl nejvíce potřeba. Nejde napsat k tomu více, než jen, že i tomuto člověku chceme touto cestou moc poděkovat.

Nedá nám, abychom neuvedli jméno ještě jednoho důležitého člověka, který se pro nás stal v té chvíli přímo ANDĚLEM. Je ním porodní asistentka Bc. V. Vykoukalová. Někdo si řekne, že slovo anděl je přehnané, ale chtěla bych upozornit na to, že NENÍ !!!! Tato paní dostala dar od Boha. Uměla v takto nepříjemné situaci, bolestivé (vnitřně - na srdíčku bolestivé), a nesmírně psychicky náročné podržet, povzbudit, pohladit, podat tu pomocnou ruku, kterou jsme potřebovali. Svým nádherným úsměvem a přátelským pohledem, nám dovedla v té chvíli dát všechno, co jsme potřebovali. To ona při nás stála a dala nám pocit, že všechno bude zase dobré. TAKOVÍ LIDÉ jsou na tom pravém místě.

Takže jen pro shrnutí, ještě jednou patří všem velké poděkování za ulehčení těžké životní situace a za záchranu života maminky.

Za všechno děkujeme.

S pozdravem manželé David a Mária Steculovi