Návštěvy hospitalizovaných pacientů jsou plošně povoleny. Návštěvní doba v areálu FN Ostrava v Ostravě - Porubě i v Léčebně pro dlouhodobě nemocné v Klokočově je denně od 15:00 do 18:00 hodin.

Na Klinice hematoonkologie a Oddělení plicních nemocí a tuberkulózy je nutné použití respirátoru FFP2.


Odběrová místa COVID - Registrace
Očkovací centrum COVID
Vaccination for self-payers
Informace
x
Důležité informace FNO

Licence

Prezentace na doméně FNSPO.cz a FNO.cz je vlastnictvím Fakultní nemocnice Ostrava (nadále Provozovatel), která je v souladu se zákonem č. 121/2000 Sb. oprávněna vykonávat majetková práva k této prezentaci.

Provozovatel souhlasí s užíváním stránek v doméně FNSPO.cz a FNO.cz jen pro vlastní potřebu. Pro jiné použití je vždy nutný souhlas provozovatele.

Provozovatel neodpovídá za správnost a aktuálnost zveřejněných informací, které jsou převzaty z jiných zdrojů (přičemž tyto informace jsou vždy označeny).

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které mohou uživatelům vzniknout v souvislosti s užíváním stránek v doméně FNSPO.cz a FNO.cz.

Provozovatel není odpovědný za reklamu, kterou provádí třetí subjekt prostřednictvím stránek v doméně FNSPO.cz a FNO.cz.

Provozovatel není odpovědný za obsah www stránek patřících třetím subjektům, na které se odkazuje ze stránek v doméně FNSPO.cz a FNO.cz..

×
PředchozíDalší
Načítání