Děkujeme za podporu, pomoc i dary!

Strana 1, 2, 3, 4, 5

 

MEZINÁRODNÍ HUDEBNÍ FESTIVAL LEOŠE JANÁČKA

Práce na Klinice infekčního lékařství byla v posledních měsících opravdu náročná.  Jen těžko se hledají slova díků za jejich práci. Ředitel Mezinárodního hudebního festivalu Leoše Janáčka Mgr. Jaromír Javůrek, Ph.D. přijel osobně poděkovat zdravotníkům kliniky a věnoval jim vstupenky na koncerty festivalu.

"Věřím, že těmito koncerty zaměstnance Kliniky infekčního lékařství FNO potěšíme, a že nabízené vstupenky přijmou jako výraz poděkování za svou nelehkou a krajně zodpovědnou práci," uvedl Javůrek. Ze srdce děkujeme.

darci-web-jana_ek.jpg

 

PLZEŇSKÝ PRAZDROJ

Na osvěžení i zahnání žízně nám Plzeňský Prazdroj přiváží stovky Birrelů. Každý zaměstnanec pak dostane k obědu láhev na osvěžení. I takové věci jsou pro nás novou energií do další práce! Děkujeme!  

darci-web-birrel_kv_ten.jpg

 

TETA DROGERIE

Moc děkujeme Teta drogerii za poukazy v hodnotě 300 Kč na vlasovou péči, které dostaly všechny všeobecné, praktické a dětské sestry a porodní asistentky. Díky projektu „Teta děkuje zdravotním sestrám v celé ČR“ jste udělali radost všem našim sestrám!

darci-web-teta.jpg

 

HAND PLEASURE

Za některými dary, které k nám do nemocnice přicházejí, stojí krásná myšlenka nebo příběh. Dar od pana Jakuba Viliše snoubí obojí. Pod značkou Hand Pleasure vytvořil trička a mikiny s motivem zdravotní sestřičky a nápisem Action Hero a peníze z prodeje následně věnoval na nákup elektrospotřebičů pro Kliniku infekčního lékařství, Kliniku anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny a Kliniku otorinolaryngologie, chirurgie hlavy a krku. Moc děkujeme!

darci-web-vili.jpg

 

CINESTAR

Moc děkujeme síti multikin CineStar za věnování 100 kusů čestných vstupenek do kina jako poděkování zdravotnímu personálu za nasazení a obětavost během koronavirové pandemie!

darci-web-cinestar.jpg

 

ALGAMO

Jíst zeleninu a ovoce, dodržovat správnou životosprávu nebo se otužovat, je skvělé, ale někdy je potřeba podpořit imunitní systém i dalšími vitamíny. Firma Algamo nám věnovala produkty na podporu imunity Energie Života a Astaxanthin. Kapsle jsme předali na Kliniku infekčního lékařství a Kliniku anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny. Moc děkujeme!

darci-web-algamo.jpg

 

NADAČNÍ FOND PAVLA NOVOTNÉHO

Děkujeme Nadačnímu fondu Pavla Novotného za kávy, vody, občerstvení a roušky pro naše lékaře a sestry na Urologické klinice a Chirurgické klinice. A dále také za čističky vzduchu pro Kliniku hematoonkologie, které nám věnovali společně s nadnárodní farmaceutickou korporací. Moc děkujeme za podporu a dary, kterými nás nejen v těchto dnech zahrnujete!

darci-web-fond_pn.jpg

 

COCA-COLA

Taky je pro vás nejlepší osvěžení vychlazená voda? Je nejlepší na zahnání žízně, a když navíc skvěle chutná, kdo by sáhl po něčem jiném? My jsme dostali od Coca-Cola celou paletu chutných vod, které jsme předali našim zaměstnancům k obědu. Moc děkujeme za podporu!

darci-web-cola.jpg

 

VEOLIA CZ

Opravdu krásné dary jsme obdrželi od společnosti Veolia CZ, která nám věnovala 400 000 korun na nákup infuzní techniky a dalších 100 000 korun pro nákup zařízení pro Oddělení dětské neurologie. Z těchto peněz jsme pořídili tři infuzní pumpy, osm injekčních dávkovačů, dva přístroje monitorující životní funkce dětských pacientů a jednorázové elektromyografické jehly k diagnostice nervosvalových onemocnění.

Takto štědrý dar pomůže našim zdravotníkům ve špičkové péči o pacienty a my jsme moc rádi, že máme příležitost s Veolia CZ spolupracovat. Děkujeme!

darci-web-veolia.jpg

 

ATELIÉR KVÍTEK

Nádhernou kytici přinesla floristka Kristína Hahnová z Ateliéru Kvítek personálu ORIM 3, který pečuje o pacienty s onemocněním COVID-19. Kytici věnovala paní Hahnová v rámci soutěže „Kytice pro hrdinu“ a my jsme rádi, že udělala radost právě na ORIM 3. Moc děkujeme!

darci-web-kytka.png

 

PILOTI LIDEM

Slyšeli jste o projektu Piloti LIDEM? Jedná se o skupinu dobrovolníků, pilotů, kteří pomáhají s distribucí zdravotnického materiálu a potřebného personálu po celé České republice. Cílem projektu je doručit zásilky zdravotnického materiálu v rámci ČR do 2 hodin. My jsme díky tomuto skvělému projektu dostali krásné látkové roušky od paní Věnky Drábkové z Liberce, které nám s pilotem Quirico Natolou předala na Letišti Ostrava. Moc děkujeme!

darci-web-7cf1950e-f495-46c6-b3c3-48ac568fde62.jpeg

 

CB TROJKA A MANŽELÉ ŠVIDRNOCHOVI

Ne jednou, ne dvakrát, dokonce ani ne pětkrát, ale celkově JEDENÁCTKRÁT (!) nám manželé Švidrnochovi z organizace CB Trojka donesli čerstvě napečené dobroty pro naše zdravotníky. A přiznejme si, kdo by nemiloval domácí mazanec, bábovku, bublaninu nebo perník?

Sladké pochoutky jsme rozdávali na různá oddělení, např. na Kliniku infekčního lékařství, studentům na triáži, na Oddělení centrálního příjmu, Onkologickou kliniku, Chirurgickou kliniku, Oddělení kardiovaskulární, Gynekologicko-porodnickou kliniku, sestřičkám v odběrovém stanu i zdravotníkům ze Zdravotnické záchranné služby Moravskoslezského kraje. Děkujeme za neustálou podporu, opravdu si toho vážíme!

darci-web-svidr.jpg

Strana 1, 2, 3

×
PředchozíDalší
Načítání