Děkujeme za podporu, pomoc i dary!

Strana 1, 2, 3, 4, 5

FC BANÍK OSTRAVA

Opravdu velikou radost nám udělal FC Baník Ostrava, když nám přivezli 200 baníkovských roušek! Moc děkujeme za tak krásný dar, který putoval na Krevní centrum. Jsme moc rádi, že naše spolupráce s Baníkem jen kvete a těšíme se na další setkání.

darci-web-choleva_kava.jpg

BLACK ROSE COFFEE

Jak jistě víte, káva se v naší nemocnici rozhodně neztratí. A proto jsme nesmírně rádi za 20 kilo luxusní zrnkové kávy, kterou jsme dostali od pana Cholevy z Black Rose Coffee. Moc děkujeme!

darci-web-choleva_kava.jpg

MADETA A.S.

Taky si rádi dopřejete něco sladkého po obědě, ale nechcete mít výčitky svědomí, že jste snědli kus dortu? My taky! A proto jsme nesmírně vděční, že jsme díky Madetě a.s. mohli našim zaměstnancům dát k obědu zdravější dezert – Lipánek, který není tak sladký, a díky tomu je mlsání po obědě bez výčitek. Ze srdce děkujeme!

darci-web-lipanek.jpg

MANNER

Čím si zpříjemnit den? No přece sušenkami Manner! Moc děkujeme paní Petře Bártové z firmy Manner za darování dobrot pro Krevní centrum FN Ostrava. Udělaly velkou radost!

darci-web-manner.jpg

JOHNSON&JOHNSON

Vysušené ruce a rozedřená kůže od neustálého oplachování, dezinfikování a nošení rukavic po celý den. Tyto nepříjemnosti musí naši zdravotníci nejen na Klinice infekčního lékařství vydržet, aby se mohli den co den starat o naše pacienty. Úsměv pod rouškou jim vykouzlil dárek od firmy Johnson&Johnson, která nám poslala skvělé hydratační krémy Neutrogena. Moc děkujeme!

darci-web-neutrogena.jpg

CONVATEC

Život s rouškami a především respirátory není vůbec lehký. Po celém dni nošení se naši zdravotníci potýkají s podrážděním pokožky, otlačeninami a odřeninami. Díky firmě ConvaTec, však bude pokožka našich zdravotníků mnohem lépe chráněna. Dostali jsme od nich extra tenké náplasti GranuFlex pro ochranu pokožky a jako prevenci proti otlakům. Děkujeme, že na nás myslíte a pomáháte nám!

darci-web-granuflex.jpg

ČVUT V PRAZE

Klinika infekčního lékařství FN Ostrava obdržela z Českého vysokého učení technického v Praze desítky ochranných obličejových šítů. Jsou opatřeny filtrem lepším, než FFP3, takže tím na klinice šetří respirátory a ochranné brýle. Filtr vydrží minimálně měsíc! Navíc si je naši lékaři nemohou vynachválit, protože skvěle sedí a perfektně se v nich dýchá. Mnohokrát děkujeme za tyto skvělé štíty!

darci-web-stity_infekce.jpg

GLOBUS OSTRAVA

Chceme, aby náš personál byl stále plný energie a vitamínů. Ale jak na to? No přece pomocí čerstvé zeleniny a ovoce od Globus Ostrava! Tentokrát se tyto vitamínové dobroty dostaly na Kliniku úrazové chirurgie, Interní kliniku, Oddělení kardiovaskulární, Neurologickou kliniku, Kliniku hematoonkologickou a Kliniku onkologickou. Mockrát děkujeme!

darci-web-globus.jpg

B OF B CARS – JAGUAR LAND ROVER OSTRAVA

Výpadky v jízdních řádech teď některým zaměstnancům nemocnice výrazně zkomplikovaly cestu do práce. Nemocnici nabídla pomoc společnost B of B cars – Jaguar Land Rover Ostrava a zaměstnance vozí do práce a z práce zcela zdarma. Děkujeme!

darci-web-bofbcars_fno_shuttle.jpg

ENERGII LÉKAŘŮM

Už počtvrté jsme dostali balíček od iniciativy Energii lékařům! Energetické nápoje, sladké tyčinky, čokoládky i Indulony se tentokrát dostaly zdravotníkům na Kliniku nukleární medicíny, Oddělení centrálního příjmu, Chirurgickou kliniku, Krevní centrum, Neurochirurgickou kliniku, Gynekologicko-porodnickou kliniku, Kardiochirurgické centrum, Kliniku dětského lékařství a Oddělení dětské neurologie. Mnohokrát děkujeme!

darci-web-energii_lekarum.jpg

CB TROJKA A MANŽELÉ ŠVIDRNOCHOVI

Ne jednou, ne dvakrát, dokonce ani ne pětkrát, ale OSMKRÁT (!) už nám manželé Švidrnochovi z organizace CB Trojka donesli čerstvě napečené dobroty pro naše zdravotníky. A přiznejme si, kdo by nemiloval domácí mazanec, bábovku nebo perník? Sladké pochoutky jsme předali na Kliniku infekčního lékařství, studentům na triáži, na Oddělení centrálního příjmu, zdravotníkům ze Zdravotnické záchranné služby Moravskoslezského kraje a sestřičkám v odběrovém stanu. Děkujeme za neustálou podporu, opravdu si toho vážíme!

darci-web-svidrnochovi-1.jpg

AKTIN

Jak si udržet sílu, energii a přitom jíst zdravě? No přece pomocí skvělých produktů od Aktin! Moc děkujeme za úžasný balíček plný proteinových tyčinek, sušenek a arašídového másla. Naši zdravotníci si na nich moc pochutnali.

darci-web-aktin.jpg

LERAM PHARMACEUTICALS, S.R.O.

Jak pomoci zdravotníkům, kteří mají podrážděnou pokožku z neustálého nošení roušek, respirátorů, rukavic, obličejových masek a brýlí? Tuto otázku si položila firma LERAM pharmaceuticals, s.r.o. a odpověděla nejlepším možným způsobem. Poslala nám do nemocnice dvě balení přípravku L-Mesitran 250g, který přinese úlevu pokožky našemu zdravotnickému personálu. Tyto přípravky jsme předali na Infekční kliniku a KARIM. Mockrát děkujeme!

darci-web-l-mesitran_2.jpg

B. BRAUN CZ & SK

Že jste nevěděli, jak se dodává energie našim zdravotníkům v 1. linii? Třeba tak, jak vidíte na obrázku. Mockrát děkujeme firmě B. Braun CZ & SK za dodání energetických gelů, proteinových produktů a drogistických výrobků. Jste úžasní!

darci-web-bbraun.jpg

ODBOR LÉČEBNÉ VÝŽIVY A STRAVOVÁNÍ

„OLVAS – vitamíny pro Vás“. Tak s tímto heslem chodí našim zaměstnancům i pacientům jednou týdně k obědu vitamínové bomby. „Vzhledem k tomu, že nemůžeme posílat zaměstnancům naše skvělé zeleninové a ovocné saláty, rozhodli jsme se posílat každý týden alespoň jednou kvalitní produkt s vitamíny, např. přírodní šťávu s rakytníkem, lisovaná jablka, jablko s červenou řepou a podobně. Každý takový produkt má náš slogan: OLVAS – vitamíny pro Vás,“ uvedla naše skvělá vedoucí Odboru léčebné výživy a stravování paní Jaroslava Jaššová. Děkujeme do naší kuchyně!

darci-web-olvas.jpg

COQUI WORLD s.r.o.

Naši zdravotníci tráví dlouhé směny na nohou, aby pomáhali našim pacientům. Proto jim jako poděkování za úsilí a nasazení v boji proti Covid-19 poslala firma Coqui své certifikované boty, které při práci dopřejí trochu pohodlí. Moc děkujeme za krásný dar pro Gynekologicko-porodnickou kliniku! Vážíme si toho, že #CoquiPomaha.

darci-web-coqui.jpg

KAPKA NADĚJE

Nadační fond Kapka naděje pomáhá zachraňovat dětské pacienty s poruchou krvetvorby, nádorovými onemocněními a dětem, které potřebují transplantaci kostní dřeně již od roku 2000. Jejich cílem je zlepšit vybavenost českých nemocnic a celkově pomáhat dětem v tom, aby se v nemocnici cítili lépe. V současné době pořádá sbírku Vlna naděje, díky které pomohou vybavit nemocnice přístroji a ochrannými pomůckami. No a my jsme díky úžasné iniciativě Kapky naděje dostali 1000 respirátorů FFP2 pro Kliniku dětského lékařství. Moc děkujeme za skvělý dar!

darci-web-img_2663.jpg

TŘEBOVICKÝ MLÝN

Slyšeli jste, že objednáním obědů pomáháte naší nemocnici? Ještě ne?! Je to jednoduché. Z každého zakoupeného denního menu v restauraci Třebovický mlýn přispějete na nákup jednorázových roušek pro naši nemocnici. No a první várka roušek putovala do první linie na Kliniku infekčního lékařství. Moc děkujeme za podporu!

darci-web-img_1071.jpg

POS MEDIA

1. května se slavil svátek práce a pro spoustu lidí to znamená, že mají den volna. To ovšem neplatí pro naše zdravotníky v odběrovém stanu, kde odběry na přítomnost COVID-19 probíhají každý den. Jaké to bylo překvapení, když se u odběrového stanu objevilo auto POS MEDIA s taškami plnými nejrůznějších věcí a dobrot od svých klientů. Moc děkujeme za zpříjemnění dne našim zdravotníkům!

darci-web-pos_media.jpg

Strana 1, 2, 3

×
PředchozíDalší
Načítání