Děkujeme za podporu, pomoc i dary!

Strana 1, 2, 3, 4, 5

KAPELA CITRON

Kdo by neznal kapelu CITRON! Ostravskou rockovou legendu teď kvůli koronaviru nepotkáte na pódiu, ale můžeme si je připomínat alespoň díky vytuněným černým rouškám s logem kapely, které nám kapela věnovala. A protože si přáli, aby byly roušky předány zdravotníkům v první linii, rádi jsme jim přání splnili.

darci-web-citron2.jpg

DATARTcz

Znáte projekt od DATARTcz „Spolu pomůžeme víc!“? My jsme se do něj před nedávnem zaregistrovali a ani jsme nedoufali, že vyjde řada také na nás. Když nám volali z Datartu, kdy nám mohou NAŠI pračku a NAŠI sušičku dovézt, skoro jsme skákali nadšením! Mockrát děkujeme Vám všem a také Datartu, protože bez Vás by to nešlo! P.S.: Škoda, že jste nemohli vidět nadšení zaměstnanců na našem Odboru léčebné výživy a stravování, kde jsme tyto dva krásné spotřebiče předali


darci-web-img_1925.jpg

GLOBUS ČESKO

Od společnosti Globus Česko jsme obdrželi v první várce spoustu bedýnek čerstvého ovoce a zeleniny. Tuto dávku vitamínů jsme předali personálu na Kliniku dětského lékařství, Odběrovému centru, Infekční klinice, Klinice plicních nemocí a tuberkulózy, Chirurgické klinice, Kožnímu oddělení a také našim malým pacientům na Kliniku dětského lékařství. Ve druhé várce darů od společnosti Globus Česko přišla dodávka další luxusní čerstvé zeleniny a ovoce, takže byla rozdělena na celkem devět oddělení FN Ostrava. A do třetice díky společnosti Globus Česko prožila FN Ostrava velikonoční svátky ve sladkém opojení. Darovali do nemocnice neuvěřitelné množství sladkých dobrot v hodnotě téměř 100 000 Kč! Díky tak velkému daru dostali dobroty všichni zaměstnanci i pacienti v průběhu tří dnů po sobě. Nesmírně děkujeme, že děláte radost našim zaměstnancům, ale také našim pacientům!

darci-web-globus.jpg

DIALOG JESSENIUS

Moc děkujeme společnosti Dialog Jessenius za sladký doping ve formě velikonočních balíčků pro pacienty i personál. Jak řekla vrchní sestra Kliniky onkologické Erika Hajnová: „Balíčků bylo tolik, že jsme se podělili s Klinikou dětského lékařství, Oddělením dětské neurologie, Klinikou popáleninové medicíny a rekonstrukční chirurgie, Klinikou hematoonkologie, Klinikou infekčního lékařství a Kožním oddělením.“ Všechny kliniky se shodly na jednom. Společnosti Dialog Jessenius patří velké DÍKY !

darci-web-onko_velikonoce.png

PANÍ JUREČKOVÁ

Nejenom zdravotníci, ale také pracovníci, kteří se starají o vaření a distribuci pokrmů, jsou nezbytnou součástí naší nemocnice A ví to i moc milá paní Jurečková, která zaměstnankyním z Odboru léčebné výživy a stravování darovala kosmetické balíčky značky Mary Kay Česká a Slovenská republika. Za tak krásné překvapení moc děkujeme!

darci-web-mary_kay.jpg

BAXTER CZECH spol. s.r.o.

„Když mám chuť na sladké, tak si vybírám – Ollies, to je naše!“ Tak takto pozměněný slogan jedné reklamy by se hodil nejen pro spousty Ostraváků, ale také pro naši Neurochirurgickou kliniku. Neurochirurgická klinika děkuje firmě BAXTER CZECH spol. s.r.o. za sladké potěšení!!!

darci-web-neuro_ollies.jpg

HABERKORN

Firma Haberkorn přivezla na Kliniku infekčního lékařství 200 ks respirátorů FFP3 a ochranné brýle. Společnost Haberkorn vzala tyto ochranné pomůcky ze svých vlastních zásob! Takže si „ubrali ze svého“, aby nám pomohli. Nesmírně si toho vážíme! Kromě těchto ochranných prostředků přivezli také kávu a marketingové předměty „jen tak pro radost“ zdravotníků naší kliniky. Mockrát děkujeme!

darci-web-heber_respirator.jpg

FC BANÍK OSTRAVA

Máme velkou radost, že i v těchto časech funguje spolupráce FN Ostrava s FC Baník Ostrava.  Baníkovci přivezli do nemocnice 2000 ks plechovek Energy Drink Baník a 1000 ks Marlenka medový čaj od společnosti Marlenka. Díky tak velkému množství dostali potřebnou energii nejen zaměstnanci nemocnice, ale také naši pacienti. Moc děkujeme!

darci-web-banik.jpg

DORTY OLLIES OD DÁRCŮ

Prostřednictvím dortů OLLIES poděkovali dárci personálu Oční kliniky, Kliniky ústní čelistní a obličejové chirurgie a Kliniky otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku za jejich obětavost a spolupráci. Personál těchto pracovišť spojil síly, vytvořil společný lůžkový fond a restrukturalizací personálu pomohl zabezpečit chod nově vytvořených lůžkových stanic COVID. Moc děkujeme!

darci-web-ollies.jpg

MLÉKÁRNA KUNÍN

Mnohokrát děkujeme za opakovaně doručované dary Mlékárně Kunín! Darovala kefírové mléka, stovky jogurtových nápojů, Mini Mozzarell a mléčných dezertů. Pan ředitel Jiří Pokorný nám byl poté osobně předat cca 1700 roušek a šek v hodnotě 150 000 Kč! Těchto darů si nesmírně vážíme. Děkujeme!

darci-web-kunin_obed.jpg

ELKA UNDERWEAR

Heboučké a perfektně sedící roušky nám zaslala firma ELKA Underwear. Moc děkujeme za dar!

darci-web-img_3234.jpg

DATARTcz

Když jsme se lékařů na Klinice infekčního lékařství ptali, co by jim v této těžké době udělalo radost, dostali jsme odpověď, že by si přáli novou televizi na inspekční pokoj, protože ta, co mají nyní, je malá a především nefunkční. No a DATART.cz jim toto přání splnil! Moc děkujeme za dar, udělal obrovskou radost!

darci-web-img_1554logo.jpg

TOPADROIT a.s.

Dárky pro naše zdravotníky, ale i pro naše dětské pacienty, jsme dostali od firmy Venira. Oplatky, lízátka, Haribo želé a omalovánky putovaly k dětem a 150 ušitých roušek, 50 kolagenových drinků, 50 kúr s kapslemi i kávu dostali naši zaměstnanci. Moc děkujeme!

darci-web-venira.jpg

KOFOLA

Jaké je nejlepší osvěžení po dlouhém dni v práci? Přece Kofola darovaná #zlásky! Děkujeme za dodání nápojů pro naše zdravotníky!

darci-web-8555fe60-873b-4255-83ba-03ea63ff0f64.jpg

ENERGII LÉKAŘŮM

Od iniciativy #ENERGIILEKARUM jsme pro naše zdravotníky obdrželi několikrát energetické balíčky - tyčinky a ovocné šťávy. Tato iniciativa nadšenců – dobrovolníků - chce zdravotníkům vyjádřit podporu a dodávat jim energii, dokud bude potřeba. Díky těmto balíčkům jsme mohli doplnit „šťávu“ zdravotníkům z Kliniky onkologické, Kliniky hematoonkologie, Oddělení psychiatrického, Oddělení kardiovaskulárního, Krevního centra, Urologické kliniky, Kliniky úrazové chirurgie, Centrálních operačních sálů, Kliniky popáleninové medicíny a rekonstrukční chirurgie a Kliniky ústní, čelistní a obličejové chirurgie. Vidíme, že tyto projekty mají smysl! A děkujeme za ně!

darci-web-energie.jpg

VYSOKÁ ŠKOLA BÁŇSKÁ – TECHNICKÁ UNIVERZITA OSTRAVA

Spolupráce s Vysokou školou báňskou - Technickou univerzitou Ostrava je super! Naše porodnice dostala 60 zbrusu nově vyvinutých ochranných plastových štítů, které mají zdravotníky chránit proti riziku nákazy koronavirem. Moc děkujeme!

darci-web-img_1358.jpg

SLADKÉ KRÁLOVSTVÍ

Na Interní kliniku obdrželi krásný dar od Sladké Království - sladké cupcaky a vzkaz, že tleskají hrdinům a vyjadřují vděk za to, co děláme! „Tato podpora a povzbuzení nás neuvěřitelně potěšilo a zahřálo u srdíčka, moc děkuji za vedení a zaměstnance Interní kliniky“, řekla vrchní sestra Interní kliniky Bohdana Břegová. Moc děkujeme za tuto podporu!

darci-web-sladke_kralovstvi.jpg

VERONIKA HRBÁČOVÁ A FINEZZA CAFFÈ

Celý tým KARIM-ORIM 3 děkuje Veronice Hrbáčové a Finezza Caffè za skvělý dar v podobě vynikající dávky energie. Ze srdce děkujeme!

darci-web-img-20200327-wa0020.jpg

CERVA

Firma Cerva nám darovala 400 respirátorů třídy FFP3 a FFP2! Součásti daru byla prosba o předání části respirátorů na Onkologickou kliniku FN Ostrava. Této žádosti jsme moc rádi vyhověli a předali tam 100 ks respirátorů. Velmi si tohoto daru vážíme a ze srdce děkujeme!

darci-web-c32fdbc7-00bf-4199-bd0f-fec9f57195b0.jpeg

3D tiskem proti COVID-19

Děkujeme dobrovolníkům ze skupiny 3D tiskem proti COVID-19 za ochranné štíty pro Chirurgickou kliniku! Tyto štíty mají k dispozici sestry a lékaři na chirurgických ambulancích, protože jsou jako první v kontaktu s pacienty. Dále tyto štíty dostal personál chirurgické JIP.

darci-web-stity_2.jpg

OLLIES

Nejsladší podpora od OLLIES! Moc děkujeme za dorty, zákusky, makronky a další dobroty nejen pro naše zdravotníky v první linii!

darci-web-ocni_ollies.jpg

ČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V PRAZE

Klinika infekčního lékařství FN Ostrava obdržela z ČVUT desítky ochranných obličejových štítů. Jsou opatřeny filtrem lepším, než FFP3, takže tím na klinice šetří respirátory a brýle. Filtr vydrží minimálně měsíc. Mnohokrát děkujeme za tyto skvělé štíty!

darci-web-stity_infekce.jpg

VIPZLATO

Chlebíčky, zákusky a roušky nám darovala firma vipzlato.cz. A protože vyjádřili přání, aby část dobrot šla na Oddělení neonatologie, moc rádi jsme jim vyhověli. Děkujeme za podporu!

darci-web-vipzlato.jpg

TCHIBO

Ostravské prodejny Tchibo darovaly luxusní kávu, čaje, nápoje Mazagrande a malé sladké tečky nejen pro zdravotníky v první linii, ale i pro zaměstnance, kteří se starají o materiální zabezpečení nemocnice. Mnohokrát děkujeme!

darci-web-tchibo_23.3.jpg

BOMBUSENERGY

Od společnosti Bombusenergy jsme dostali pro naše zaměstnance 4000 zdravých raw ovocných tyčinek! Děkujeme za tak skvělý dar!

darci-web-img_1381.jpg

RED BULL

Red Bull nám dává křídla… a taky spoustu energetických nápojů pro naše zdravotníky, kteří teď energii potřebují více než kdy jindy. Děkujeme!

darci-web-redbull.jpg

VITAMINÁTOR

Pitný režim a vitamíny jsou důležité a proto moc děkujeme za věnování 200 kusů 100% přírodních ovocných šťáv Vitaminátor, které šly zdravotníkům v první linii!

darci-web-vitaminator.jpg

SKELET KAFÉ

Obrovské díky patří ostravské kavárně Skelet kafe! Přivezli kávu Julius Meinl pro Oddělení centrálního příjmu, Kliniku úrazové chirurgie a Kliniku infekčního lékařství a na Kliniku infekčního lékařství navíc zapůjčili skvělý kávovar, aby  si sestřičky a lékaři mohli vařit kávu kdykoliv, rychle a bezproblémově. Zdravotníkům této kliniky udělali neskutečnou radost!

darci-web-skelet.png

JM Družstvo Wybranetz

Chlebíčky, dortíky, káva, tonic i roušky! To vše nám darovalo JM Družstvo Wybranetz. Rádi jsme vše předali na Kliniku dětského lékařství, kde měli velkou radost!

darci-web-jm_druzstvo.jpg

ŠÁRKA PRÁŠKOVÁ A JAN HORZINKA

Děláte radost nejen našim zdravotníkům, ale také našim malým pacientům na Klinice dětského lékařství. Děkujeme Šárce Práškové a Janu Horzinkovi za omalovánky a pastelky!

darci-web-img-20200401-wa0001.jpg

ELMICH

Krásný dar jsme obdrželi od společnosti Elmich – 1000 kusů roušek s nano membránou! Moc děkujeme!

darci-web-img_1473.jpg

3DPLAY.CZ

Zdravotníci z Oddělení pediatrické resuscitační a intenzivní péče a z Kliniky dětského lékařství FN Ostrava děkují společnosti 3Dplay.cz z Krnova za darování 20 kusů ochranných štítů. Společně to dáme!

darci-web-image_8.jpg

PANÍ ŠACHOVOVÁ

Paní Šachovová udělala radost zdravotníkům na ORIM 3 a ORIM 4. Jako poděkování za péči o jejího dědečka přinesla dvě tašky plné dobrot. A my ze srdce děkujeme Vám, paní Šachovová, že na nás myslíte a zpříjemňujete den našemu personálu!

darci-web-sachov.jpg

ACCORD

Personál Kliniky onkologické moc děkuje firmě Accord za podporu a doplnění energie v tomto náročném období. Jste skvělí!

darci-web-file.jpeg

DARY PRO KLINIKU POPÁLENINOVÉ MEDICÍNY A REKONSTRUKČNÍ CHIRURGIE

Klinika popáleninové medicíny a rekonstrukční chirurgie posílá velké poděkování všem dárcům, kteří jsou v tomto období neskutečně výjimeční svou štědrostí, pracovitostí, láskou a náklonností ke zdravotnickému personálu: „Velmi si vážíme všech darů, které se nám dostávají. Děkujeme za ústenky pro malé dětičky (Ajajaka - tvoření s láskou), ústenky po dospěláky Wrath Mts. – HAND MADE Jana, štíty z 3D tiskárny (Karel Kvašný). Vše je k velkému užitku a dělá nám neskutečnou radost! Děkujeme také za dobroty, kterými hýčkáte naše těla: ovocný salát Coloseum Ostrava - grill & pizza, slané a sladké občerstvení dorty OLLIES a mnoho dalšího. Je to krásné co pro nás děláte. Přejeme hodně zdraví, jste úžasní!“

kol.jfif

DARY PRO NEUROCHIRURGICKOU KLINIKU

„Za Neurochirurgickou kliniku FN Ostrava bychom také rádi poděkovali všem, kteří nám nadále zasílají roušky nejen pro pacienty kliniky, ale i pro personál. Z desítek dobrovolníků bychom zmínili firmu FORM Kozmice, MŠ I. Hermanna, Vratimovská ZŠ, Město Frýdek-Místek, Orion, Trojhalí Karolina, ale také spoustu skvělých občanů Ostravy a okolí a nesmíme opomenout sestřičky z FN Ostrava z urologie, traumatologie, kožní, OCS, KDL a rodinné příslušníky pracovníků Neurochirurgické kliniky. Děkujeme!“

darci-web-rousky.jpg

BARBORA PURMENSKÁ A RADEK VINKLÁREK

Chtěli bychom velmi poděkovat za dar 28 štítů a 5 ochranných brýlí. Tento krásný dar jsme dostali z 3D tiskárny pro personál Interní kliniky od paní Barbory Purmenské a pana Radka Vinklárka. Moc děkujeme!

darci-web-img-20200330-wa0001.jpg

MANŽELÉ Z HORNÍHO BENEŠOVA

Neuvěřitelně krásný a především chutný dort a pytel roušek dnes přivezli manželé z Horního Benešova. Dort jsme předali na Interní kliniku, kde vyvolal doslova bouři radosti a zvolání hlasitého „DĚKUJEME“. Jste úžasní!

darci-web-img_3255.jpg

AG FOODS Group a.s.

5 kilo kávy Staccato a 600 multivitamínových nápojů Vitamaxima Strong jsme dostali od společnosti AG FOODS Group a.s. Děkujeme!

darci-web-img_7273.jpg

CAFE ETERNITY

Víte, čeho má náš personál v této době největší spotřebu? Ano, kávy! Jsme neskutečně rádi, že jsme dnes dostali kávu od společnosti CAFE ETERNITY, s.r.o. Dodali nám neuvěřitelných téměř 100 (!) kg skvělé kávy! Mockrát děkujeme!

darci-web-eternity.jpg

HARTMANN ČESKÁ REPUBLIKA

200 ks úžasných balíčků nám poslala firma HARTMANN Česká republika! Sprchový gel Kneipp, hygienické ubrousky, frgálek a Capri-Sun, to vše obsahuje každý balíček, který putoval k našim zdravotníkům. Moc děkujeme!

darci-web-img_3233.jpg

HUKVALDSKÉ MRKVÁNKY

Mockrát děkujeme za desítky balení úžasných mrkvánků pro naše zaměstnance od společnosti Hukvaldské mrkvánky, které nám přivezl ředitel společnosti Petr Filák!

darci-web-mrkvanky.png

GENERALI ČESKÁ POJIŠŤOVNA

Znáte kampaň od Generali Česká pojišťovna www.pomahamesestrickam.cz ? FN Ostrava se také stala součástí tohoto projektu a tak jsme pro naše sestřičky obdržely spoustu skvělého jídla, které připravilo Perfect Canteen & Catering by Filip Sajler. Mockrát děkujeme!

darci-web-img_1373.jpg

ROUŠKY OD DOBROVOLNÍKŮ

Neustále dostáváme od vás krásné šité roušky. Roušky jsme obdrželi od Mateřské školky v Polance nad Odrou a od Vietnamské komunity ze Šumperka. Mockrát děkujeme! Děkujeme také "Lučiňákům" - Gabce, Zdence, Marii, Katce a Martinovi, kteří myslí na naše pacienty a šíjí pro ně roušky!  

darci-web-rousky1.jpg

Tisíce nádherných roušek doputovalo do FN Ostrava od dobrovolníků, chodí nám balíčky s krásnými vzkazy, vyjadřujícími podporu i slova chvály. Moc děkujeme všem, kteří nám pomáhají! Vaše podpora pro nás znamená strašně moc!

Paní Kateřina Brožová s kamarádkami ušila roušky pro dětské oddělení Chirurgické kliniky. Děkujeme i za naše malé pacienty!

Děkujeme firmě Bayer, která předala 200 ks jednorázových a 15 ks látkových roušek pro personál příjmové a pohotovostní ambulance Oční kliniky FN Ostrava!

Dobrovolníci ze skupiny Ostrava Šije roušky nám darovali téměř 200 roušek! Děkujeme!

Děkujeme všem švadlenkám ze skupiny Dobrovolné šití roušek potřebným za zajištění prvních ušitých roušek pro naši nemocnici i za další a další roušky, které nám šijí!darci-web-rousky2.jpg

Děkujeme Fantasy obchodu, který nám ušil 50 roušek!

Velké poděkování patří všem pomocnicím při šití roušek, díky kterým můžeme zásobovat naše oddělení FN Ostrava. A děkujeme také paní Lucii Faryové, která nám pomáhá s distribucí látek a roušek! Jste skvělí!

Za roušky a především za krásný dopis děkujeme Petrovi a Zuzce z MM reality!

Jsme v tom spolu, pomáháme si navzájem! Asi takto bychom nazvali pomoc, která k nám přichází nejen z Ostravy, ale také z okolí. Díky tomu k nám přijelo krásných 207 roušek od dobrovolníků z Krnova! Moc děkujeme!

darci-web-rousky3.jpg

VIETNAMSKÁ SPOLEK MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE A OSTRAVY

Vietnamský spolek Moravskoslezského kraje a Ostravy, jmenovitě Ing. Trinh Tan a paní Pham Thin Van Khanh, darovali roušky a rukavice pro děti, jejich rodiče a zaměstnance Kliniky dětského lékařství a dále další stovky roušek a rukavic pro ostatní zaměstnance FN Ostrava!

darci-web-vietnamsky_spolek.jpg

FAJN MENU

Moc děkujeme společnosti FAJN Menu za dávku energie v podobě řízečků a také za ušité roušky!

darci-web-fajnmenu.png

NADAČNÍ FOND PETRA ZOUBKA

Velké díky patří Nadačnímu fondu Petra Zoubka! Předali nám roušky pro Kliniku hematoonkologie a na Oddělení resuscitační a intenzivní medicíny. A v další darovací várce přinesli opět spoustu roušek! Jsme nesmírně vděční, že nás podporujete!

darci-web-nfpz5.jpg

VESTIBUL INTERIER, CO KAFE, ČERSTVÝ BOBY

Obrovské díky patří společnosti Vestibul Interier za tisíc (!) ušitých roušek a luxusní kávu, kterou věnovalo CO KAFE Centrum a Čerstvý boby pro zdravotníky v tak zvané první linii. Mnohokrát děkujeme!

darci-web-vestibul.jpg

ZAJEČSKÝ VINNÝ SKLEP

Úžasné dámy ze Zaječského vinného sklepa dovezly ručně šité roušky a vdolky. Moc děkujeme!

darci-web-vdolky.jpg

CHACHAŘI

Když se nemůže chodit fandit Baníku, tak kam zajet? Co třeba přijet darovat roušky a tyčinky do Fakultní nemocnice Ostrava!? Super nápad Baníkovci! A třeba příště my zajdeme do kotle za vámi Laughing

„Jedině Báááník,
jedině Báááník,
jedině Baník Ostrava!“

Moc děkujeme!

chachari

Strana 1, 2, 3

×
PředchozíDalší
Načítání