Děkujeme za podporu, pomoc i dary!

Strana 1, 2, 3, 4, 5

SENSE VITAL AIR

3 špičkové unikátní čističky vzduchu se speciálními filtry pro medicínské prostředí dostala Klinika anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny od firmy Sense Vital Air. Mezinárodně certifikované čističky jsou umístěny na ORIM 2 a ORIM 5 a 6 u covidových pacientů. Rádi bychom poděkovali jednateli společnosti Ing. Karlovi Semerákovi za věnování tak hodnotného daru a také MUDr. Martinovi Duksovi, díky jehož iniciativě jsme čističky dostali. Děkujeme.

darci-web-img_9407_zmens

BANÍK OSTRAVA

60 rudých růží donesli našim zdravotníkům v 1. linii zástupci FC Baník Ostrava. Tímto krásným gestem jim chtěli osobně poděkovat za neúnavnou práci v této době a vyjádřit podporu. Děkujeme!

darci-web-ban_k

STRAČENA PUB

Jménem Kliniky onkologické bychom chtěli poděkovat restauraci Stračena Pub Pustkovec za hamburgery pro naše sestřičky. Takový luxusní oběd dokáže zlepšit den každému. DÍKY.

darci-web-stra_ena

SIMPLY YOU

Roušky a respirátoy jsou tady s námi už od jara a s nimi bohužel i podrážděná pleť od jejich celodenního nošení. Díky společnosti Simply You Pharmaceuticals si ale naše zdravotnice mohou dopřát luxusní péči s krémem Regemask! Rouška. Děkujeme za dodání 100 kusů krémů!

darci-web-regemask

ČTYŘLÍSTEK 2020

Díky projektu Čtyřlístek 2020 na podporu zdravotníků v tomto těžkém období mohli naši kolegové z KARIM převzít 160 balíčků s různými produkty na zpříjemnění dne. Děkujeme iniciátorce paní Kateřině Tiché za organizaci tohoto projektu a za darování balíčků pro naše zdravotníky.

darci-web-img_9339

GENERALI ČESKÁ POJIŠŤOVNA

Díky projektu Pomáháme sestřičkám se zdravotníkům dostává nejen slovní podpory na internetu, ale díky spolupráci s Generali Česká pojišťovna přijímají také osobní poděkování spolu s vitamínovými balíčky. Moc děkujeme za naše zdravotníky na COVID JIP.

darci-web-img_20201125_102005

HANA KUPKOVÁ A DALŠÍ MAMINKY

Paní Hana Kupková s dalšími maminkami, pekařkami, napekly a věnovaly bábovky a další dobroty našim sestrám na Klinice anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny. A proč tato iniciativa? Unavené sestry z KARIM nemají čas doma péct dětem, tak jim pomocnou ruku podaly maminky, které napekly doma a vše donesly do nemocnice. Nádherné gesto, za které moc děkujeme

darci-web-kupkov

VITAMINÁTOR

Nejen na jaře, ale i na podzim jsou vitamíny důležité. Díky Vitaminátoru a jejich ovocným šťávám jsme mohli nejen našim zdravotníkům dodat potřebnou dávku vitamínů i energie. Moc děkujeme, že na nás myslíte i nyní.

darci-web-vitaminator2

PAN JEŘÁBEK

Někteří dárci jsou s námi již od března, od začátku doby covidové, stejně jako pan Jeřábek se svými kamarády Lidé pro lidi. Společně vyrábí a dodávají ochranné štíty vyrobené na 3D tiskárně na naše pracoviště: Kliniku infekčního lékařství, Radiodiagnostický ústav, Centrální operační sály, KARIM, Kliniku plicních nemocí a tuberkulózy a nyní i na oddělení COVID 3. Rádi bychom jejich práci a pomoc našim zdravotníkům v první linii dali ve známost dalším lidem. Jsou úžasní, skromní, milí, obětaví a s obrovským srdcem. DĚKUJEME!

darci-web-je_bek

RENOMIA

Neskutečných 2175 energetických tyčinek Nutrend jsme dostali od společnosti Renomia. Tuhle luxusní svačinku si díky nim mohli vychutnat všichni naši zaměstnanci a my za ně moc děkujeme.

darci-web-renomia

UNIE OLAŠSKÝCH ROMŮ

Rádi bychom poděkovali Unii olašských Romů a především předsedovi Unie, panu Josefu Stojkovi za velice štědrý dar. Jako poděkování za práci v době Kvidové nám přivezl spoustu minerálek a limonád, vitamíny v podobě čerstvého ovoce, kávu, oplatky a mnoho dalších dobrot. Naše poděkování patří také všem Romům z Ostravy a Olašským Romům z Ostravy, kteří se podíleli na sponzorování daru.

darci-web-img_9357_zmens

LIGHT IN SPACE – GF BAR

Znáte GfBar tyčinky? Je to energetická efektivní svačinka obsahující kanadské divoké borůvky, brazilské ořechy, vlákninu, taurin a kofein. A tuhle energií naplněnou bombu dostali i naši zdravotníci v první liniii. Děkujeme Light In Space za podporu a přísun energie.

darci-web-lis

BANÍK BANÍKU, Z. S.

Zástupce spolku Baník Baníku z. s. pan Martin Otto nám předal skvělé tyčinky Baníčky jako poděkování zdravotníkům za jejich práci v této době. Ze srdce děkujeme. Rádi byste podpořili mládežnickou Akademii Baníku? Tak nakupujte na stránce www.banicky.cz.

darci-web-banik_baniku

ANONYMNÍ DÁRCI

Rádi bychom poděkovali všem dárcům, kteří našim zdravotníkům udělali radost občerstvením, dárečky a především energií, kterou každý dar přinesl. Ačkoliv jsou někteří dárci anonymní, i tak jim patří naše velké díky.

darci-web-anonym

CB Trojka a manželé Švidrnochovi

Na jaře k nám manželé Švidrnochovi z organizace CB Trojka chodili každý týden a přinášeli nám dobroty pro naše kolegy. A na podzim se k nám opět vrátili a týden co týden přinášeli domácí buchty a dezerty, oplatky, kávu, čokoládu a další dobroty. Moc děkujeme za neustálou podporu, díky které měli nejen naši zdravotníci lepší den.

darci-web-vidr

HEIMSTADEN

„Myslíme na Vás,“ tak se jmenuje projekt společnosti Heimstaden CZ , která se rozhodla podpořit kvůli nouzovému stavu zavřené restaurace a kavárny sídlící v jejich nebytových prostorech a zároveň potěšit naše zdravotníky při jejich nasazení v boji s Covid-19. Heimstaden CZ nakupuje skvělé jídlo, chlebíčky, koláčky, dorty i nápoje od restaurací a kaváren a poté je 3x týdně vozí našim zdravotníkům v 1. linii. Nesmírně si tohoto daru vážíme a ze srdce děkujeme. Více o projektu se můžete dočíst zde: https://bit.ly/32uL0Bc .

darci-web-heimstaden

UGO

Doplňovat vitamíny bychom měli po celý rok a na podzim je to naprostá nezbytnost. Díky firmě UGO jsme mohli doplnit vitamíny našim zaměstnancům hned několikrát. UGO nás zapojilo do svého očistného půstu a díky tomu si naši kolegové a kolegyně např. z hygieny nebo z Oddělení řízení kvality mohli pročistit organismus a posílit imunitu. UGO nám také pravidelně vozí limonády, šťávy a smoothies, které dostali zdravotníci na COVID pracovištích a také zaměstnanci k obědům. Moc děkujeme za podporu a štědrý dar.

darci-web-ugo

TK PLUS

50 000 korun, to je částka, kterou jsme dostali od společnosti TK Plus na atletickém mítinku Zlatá tretra. Díky těmto penězům jsme mohli na Kliniku anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny pořídit zbrusu nový parní čistič, který všem ulehčí práci. Děkujeme.

darci-web-tk_plus

PETRA BURŠÍKOVÁ A RENÁTA STRAKOVÁ

Ačkoliv to vypadá, že si kolegové z ORIM vyjeli na nákup, není tomu tak. To jim Petra Buršíková a Renáta straková dovezly občerstvení a různé dobroty, kávy a čaje na zlepšení dne a doplnění energie. Děkujeme.

darci-web-petra_bur_kov-ren_ta_strakov

KOFOLA

Již v 1. vlně pandemie nám Kofola poslala pití pro naše zdravotníky a nyní si na nás opět vzpomněli. Děkujeme za minerálky, limonády i kofoly, které jsme díky vám mohli předat našim zaměstnancům a to na všech pracovištích.

darci-web-kofola

MLÉKÁRNA KUNÍN

Představovat Mlékárnu Kunín opravdu není potřeba. Nejen, že nám v 1. vlně dodávali obrovské množství mléčných výrobků, ale také nám předali dar v hodnotě 150 000 korun. A v 2. Vlně na nás zase myslí a dováží nám opět skvělé jogurty, termixy, mozarelly a další mléčné výrobky pro naše zaměstnance. Moc děkujeme za neustálou podporu.

darci-web-kun_n

SKAUTI VELKÁ POLOM

Koláčky, bábovky, ale i ovoce a spoustu dalšího občerstvení dostali naši zdravotníci z ORIM od skautů z Velké Polomi. Moc děkujeme za chutnou dávku energie, která je v těchto dnech opravdu potřeba.

darci-web-skauti

PAN SKŘEČEK A PANÍ JAŘABOVÁ

Náš pacient pan Skřeček spolu s paní Jařabovou, majitelkou Cukrárny Jařabová chtěli udělat radost na Chirurgické klinice a tak nám osobně dovezli zákusky, ovoce a další občerstvení. Děkujeme za tak krásný dar, který jsme mohli rozdělit mezi všechna oddělení Chirurgické kliniky.

darci-web-pan_sk_e_ek

SHELL

Ačkoliv energii našim zdravotníkům dotankovat neumíme, díky Shell jsme jim mohli předat energii v podobě Flapjack tyčinek, oříšků, preclíků, koly, energetických nápojů a mnoho dalšího. Děkujeme za skvělý dar, který putoval zdravotníkům v 1. linii.

darci-web-shell-final

KAPKA NADĚJE

Je nám velmi líto, když k nám do COVID CENTRA přijíždějí děti. Vždy se jim však snažíme alespoň na chvíli vykouzlit úsměv na tváři nějakou maličkostí. Díky Kapce naděje, od které jsme dostali plnou krabici dobrot, omalovánek a dalších drobností, můžeme naše nejmenší návštěvníky rozveselit. Kapce naděje velmi děkujeme za krásný dar a za neustálou podporu a práci, kterou děláte.

darci-web-img_8940

NOVING

Zástupci společnosti NOVING nám přinesli dvě obrovské krabice plné jídla, které jsme předali sestrám v COVID CENTRU. Jsme opravdu vděční, že na nás myslíte a našim zdravotníkům dodáváte energii. Děkujeme.

darci-web-noving

ACCACE

18 kg skvělé zrnkové kávy Montenero nám věnovala firma Accace. Jak jistě víte, kávy se u nás vypije opravdu hodně, takže jsme měli obrovskou radost. Dle přání jsme kávu předali na Kliniku dětského lékařství, Gynekologicko-porodnickou kliniku, Oddělení neonatologie a Kliniku infekčního lékařství. A nejen na zdravotníky v Accace mysleli, ale také na děti, které u nás musejí být hospitalizované nebo k nám přijíždějí na testování. Obrovská nálož hraček, omalovánek i samolepek nám opravdu zlepšil den a věříme, že dětem také. Děkujeme.

darci-web-accacce

NADACE J&T

Plnou krabici respirátorů jsme díky Nadaci J&T mohli předat na Kliniku infekčního lékařství, kde jsou ochranné pomůcky neustále potřeba. Moc děkujeme, že jste na nás mysleli.

darci-web-respir_tory

BABOR

Poděkování za namáhavou práci v době Kvidové si pro nás připravil salón Babor Beauty Spa Ostrava. Poukazy na produkty značky Babor udělaly obdarovaným velkou radost. Moc děkujeme za zpříjemnění dne.

darci-web-babor_1

AQUALAND MORAVIA

Neskutečných 1133 volných vstupenek do Aqualand Moravia jsme dostali díky projektu „Daruj odpočinek hrdinovi“. Vstupenky putovaly našim zdravotníkům, kteří měli velkou radost a zpříjemněné léto. Moc děkujeme všem, kteří se do projektu zapojili.

darci-web-aqua

LUCIE BOBKOVÁ

Balíčky Mary Kay s hydratačními krémy a dalšími krásnými věcmi nám darovala paní Lucie Bobková. Dar jsme předali kolegyním z Ústavu patologie, Kliniky léčebné rehabilitace a Kardiochirurgického centra. Moc děkujeme za dar, který našim kolegyním udělal opravdu radost.

darci-web-mary_kay_2_kol

ALZA

Díky Alze si na Klinice dětského lékařství mohou uvařit skvělou kávu.Moc děkujeme za darování zbrusu nového kávovaru na kliniku.

darci-web-img_3942

ORIFLAME

Děkujeme firmě Oriflame za darování neskutečných 330 krémů na ruce pro naše zdravotníky. Teď budou naše ruce hebké a hydratované.

darci-web-oriflame
×
PředchozíDalší
Načítání