Děkujeme za podporu, pomoc i dary!

 

Strana 1, 2, 3, 4, 5

 

Děkujeme za podporu, pomoc i dary!

Od 15. března 2020 začala fungovat spolupráce s dobrovolníky a stále neubírá na intenzitě.

Studenti lékařských fakult, včetně studentů Lékařské fakulty OU, pomáhají na vstupech do nemocnice, kde provádějí tzv. triáže pacientů, a také na odděleních, kde pracují jako sanitáři. Studenti Pedagogické fakulty OU zase hlídají děti zaměstnanců nemocnice, kteří mají právě služby. Dobrovolníci ale pomáhají také v kuchyni, mezi nimi například student střední školy, majitel IT firmy nebo paní kuchařka ze školní jídelny.

darci-web-citron2.jpg

Spousta dárců přiváží a přináší do FN Ostrava dary. Solidarita lidí je úžasná. Všem ze srdce děkujeme! Nesmírně si toho vážíme!

 

EXPERTGEL.CZ

Pohodlné, stylové a především účinné 3D NANOroušky FFP2 od firmy ExpertGel.cz jsme obdrželi přímo z rukou majitele společnosti Ing. Pavla Orsága. Všechny roušky putovaly našim zdravotníkům, kteří byli nadšení a tyto roušky si velice chválili. Moc děkujeme za velice hodnotný dar.

darci-web-dr-oetker

 

DR. OETKER

Ovesné kaše s jablky a skořicí a další s banánem nám věnovala firma Dr. Oetker  a my jsme tak mohli našim zaměstnancům přidat k obědu super svačinku na později, například když je chytne mlsná na noční službě. A protože jsme dostali 7920 kusů, mohli jsme kaše přidat k obědům i našim pacientům. Moc děkujeme za skvělý dar a dodání energie.

darci-web-dr-oetker

 

LYDIE ROMANSKÁ A JAROMÍR ŠLOSAR

Knihu Dekameron 2020 a román Láska je víc, než láska, věnovala zdravotníkům na COVID JIP místopředsedkyně Obce spisovatelů ČR, spisovatelka a editorka Lydie Romanská spolu s Jaromírem Šlosarem, básníkem a spisovatelem. Tímto i slovy chvály chtěli zdravotníkům v 1. linii poděkovat a podpořit je v jejich práci. Děkujeme.

darci-web-romansk

 

RÁDIO BLANÍK

1000 žlutých růží dostaly naše zdravotnice i zdravotníci v rámci projektu Tisíc díků od Blaníku, který pořádá Rádio Blaník společně s firmou Florea.cz. Poděkování za práci v dnešní době udělalo všem velkou radost a my děkujeme Rádiu Blaník za pěkný projekt, do kterého nás zapojili.

darci-web-blan_k

 

RAIFFEISEN BANK

Mikulášské překvapení si pro naše zdravotníky připravily zaměstnankyně pobočky Raiffeisenbank v Třebovicích v čele s Pavlínou Kovalovou, ředitelkou pobočky. Balíčky s domácími perníčky předaly osobně na Klinice infekčního lékařství, Kožním oddělení, Klinice plicních nemocí a tuberkulózy, COVID JIP 5,6 i na Klinice dětského lékařství. Moc děkujeme.

darci-web-reifka

 

VYSOKÁ ŠKOLA BÁŇSKÁ - TECHNICKÁ UNIVERZITA OSTRAVA

Mikulášskou nadílkou udělal radost dětem na Klinice dětského lékařství rektor Vysoké školy báňské - Technické univerzity Ostrava, prof. RNDr. Václav Snášel, CSc., který nám přivezl dárky pro malé pacienty. Děti dostaly čokoládové figurky, ovoce a předměty s logem univerzity. Nezapomněl ani na zaměstnance kliniky, kteří si převzali kávu, čaj, svařák a perníčky, vše regionální výroby. Moc děkujeme panu rektorovi i univerzitě, která je nejen naším sousedem, ale také hrdým partnerem.

darci-web-rektor_utb

 

STŘEDNÍ ŠKOLA HOTELNICTVÍ, GASTRONOMIE A SLUŽEB SČMSD ŠILHEŘOVICE, s.r.o.

Těsně před Vánocemi udělali radost našim kolegům a kolegyním na COVID odděleních žáci ze Střední školy hotelnictví, gastronomie a služeb SČMSD Šilheřovice. Přivezli k nám tři obrovské krabice plné cukroví. Ze srdce děkujeme za skvělé cukroví a vánoční náladu, kterou to na oddělení přineslo.

darci-web-st_edn_kola

 

OLMA

Co dokáže člověku vykouzlit úsměv na tváři? Třeba když dostane k obědu dezert Přátelství od mlékárny OLMA. Dezert dostali naši zaměstnanci k obědům. Děkujeme, že na nás myslíte.

darci-web-olma

 

B OF B CARS – JAGUAR LAND ROVER OSTRAVA

Co už od jara potřebují naši zdravotníci nejvíce? Přece vitamíny a energii! To ví i firma B of B cars, jejíž zástupce, obchodní manažer Lukáš Krupa, nám před Vánocemi předal 400 kg ovoce. Moc děkujeme, že nás takto podporujete, a že jste našim zaměstnancům zpříjemnili předvánoční čas.

darci-web-ovoce

 

JAROMÍR NOHAVIC

Krásný kalendář pro rok 2021 od Jarka Nohavicy jsme mohli předat našim zdravotníkům těsně před Vánocemi. Kalendář jsme dostali jako poděkování za naši práci. Děkujeme za podporu, a že na nás myslíte.

darci-web-nohavica

 

COLOSEUM OSTRAVA

Při příležitosti Mezinárodního dne pizzy nám Coloseum Ostrava darovalo 700 luxusních pizz. Ty jsme rozvezli na Oddělení plicních nemocí a tuberkulózy, Neurologickou JIP, která je nyní covidová JIP, Kardiochirurgické centrum, Oddělení kardiovaskulární a na KARIM. Tímto bychom chtěli poděkovat Coloseum Ostrava za podporu našich zdravotníků, velice si toho vážíme.

darci-web-coloseum

 

×
PředchozíDalší
Načítání