Ordinační doba

rychlý kontakt
CZE ENG

Rekonstrukce Perinatologického centra

Vážené rodičky, pacientky, příbuzní, návštěvníci,

pavilon péče o matku a dítě prochází rozsáhlou rekonstrukcí, jehož výsledkem bude zásadní rozšíření kapacit a zvýšení kvality péče Perinatologického centra FN Ostrava. Od 1. července do 31. srpna bude probíhat napojování staré a nové budovy. Z tohoto důvodu budou pracoviště Gynekologicko-porodnické kliniky a jednotka intenzivní a resuscitační péče o novorozence (JIRPN) a stanice intermediární péče oddělení neonatologie přestěhovány do náhradních prostor (rozmístění pracovišť zde). Pracoviště budou řádně označena. Předem se omlouváme za vzniklé nepohodlí. Chod porodnice a navazujících oddělení zůstává zachován, ale vzhledem k omezeným kapacitám náhradních prostor bude lehce omezen. Proto doporučujeme všem zájemcům o porod v naší nemocnici, aby se průběžně informovali o aktuální situaci a volných kapacitách. Kontaktní telefony zůstávají zachovány.

Děkujeme Vám za pochopení.

Tým Perinatologického centra FN Ostrava